Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY PERŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

V únoru 2018 pro Vás otevíráme v naší jazykové škole další semestr kurzů. (Jejich rozvrhy jsou níže na stránce) Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky. Můžete se také přidat do kroužku pokračujícím 3. semestrem a rádi Vám nabídneme i jiné úrovně znalostí až po konverzaci i s rodilým mluvčím.

Výuka perštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech. Výuka je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích. Do kurzů perštiny se přece jen nehlásí mnoho zájemců a budete tak stále zapojeni do výuky a nové znalosti si budete hned upevňovat častými gramatickými cvičeními a praktickou konverzací s lektorkou i ostatními spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH KURZŮ na daný semestr.

Samozřejmě můžete studovat i individuálně - pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů a nebo pokud tuto výuku upřednostňujete. Přečtěte si více o tom, jak je INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA organizována.
Můžete se také přihlásit jako UZAVŘENÝ KROUŽEK s Vašimi přáteli nebo kolegy se zájmem osobním či pracovním o perštinu a Írán a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.
V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ PERŠTINY V SEMESTRU

PERŠTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY - ZIMNÍ SEMESTR - ZÁŘÍ 2019 - ÚNOR 2020

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. začátečníci úterý 17.00-18.30 3.9. - 28.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Termín kurzu můžeme upravit po dohodě s vámi - zajemci o tento jazyk. Své časové možnosti uvádějte prosím v přihlášce (den, časové rozmezí).
Podle zájmu vám zajistíme i dopolední kurz.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ. Perština se vyučuje většinou v menších skupinách a individuálně.

PERŠTINA PRO POKROČILÉ - ZIMNÍ SEMESTR - ZÁŘÍ 2019 - ÚNOR 2020

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
3. - mírně pokročilí středa 19.00-20.00 4.9. -29.1. 20hod/60min 20 týdnů 4300,-Kč
3. mírně pokročilí čtvrtek 18.00 - 19.30 5.9. - 31.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Kurz perštiny pro pokročilé - otevřeme v přípdě zájmu. Další kurz vám rádi nabídneme na jakékoliv úrovni znalostí včetně konverzace podle zájmu. Termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými. Své časové možnosti uvádějte v přihlášce (den, časové rozmezí). Pro zařazení do příslušného kroužku uvádějte, prosím, také svou dosavaní úroveň znalostí perštiny.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ. Jedna z našich lektorek je autorkou učebnice perštiny.

PERŠTINA INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy Kdykoliv Kdykoliv bloky 10hod / 60 min 5.200,-
Individuální výuka PERŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku.
Rozsah a intenzitu studia si můžete zvolit podle svých časových možností.
Vyučovat vás bude naše česká lektorka, která také do Íránu často jezdí a perštinu vyučuje velmi ráda.

PERŠTINA ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy Kdykoliv Kdykoliv bloky 10 hodin / 60 minut 4.100,-
Individuální výuka PERŠTINY online na všech úrovních znalostí pro vás - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

ÍRÁN - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy Kdykoliv
Kdykoliv ?/ po 60 minutách 520,-Kč /60min
Pro podnikatele, zaměstnance firem, individuální cestovatele nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se s historií, kulturou a reáliemi této velké a zajímavé země. Přednášející je naše lektorka, která do Íránu často jezdí, a je velmi dobře seznámena s místním prostředím. Druhá je pak lektorkou učebnice perštiny.

Lektorka

S perštinou Vás seznámí naše výborná české lektorka, s odpovídajícím univerzitním vzděláním, se kterou spolupracujeme již několik let. Je do Íránu a perštiny zamilovaná. Každoročně tam jezdí a provádí skupiny turistů nejen po tradičních místech, ale doprovází je i na zajímavá místa, kam se mnoho cestovatelů nedostane. Při výuce se tak seznámíte nejen s jazykem, ale i reáliemi Íránu z vlastních zkušeností lektorky.

Učebnice

Vlastní studijní materiály lektorky - české učebnice pro výuku v kurzech neexistují, a perské učebnice případně učební materiály na základě angličtiny. Později používá i perské pohádky.

Firemní výuka perštiny

Spolupracujete s Íránem a nebo se chystáte rozšířit své obchody do této významné země, kde je a určitě bude mnoho nových příležitostí. Výuka perštiny pro Vaši společnost závisí na konkrétní dohodě a může být jak na pracovišti, kdy Vám odpadne doprava do učeben jazykové školy, tak v našich pro jazykovou výuku vybavených učebnách. Nebudete pak rušeni pracovními povinnostmi a budete se moci soustředit jen na studium. Intenzitu lekcí si určujete sami. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni. Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Íránu pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - da dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce

Online výuka perštiny

Jestliže nemůžete navštěvovat kurzy perštiny v Praze, zvolte studium online. Internetový online kurz tohoto jazyka můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Tato forma výuky je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a trvalým připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali lektorku a pomůže Vám při především při fonetice a psaní. Takto výuka je prakticky rovnocenná individuální výuce v učebnách jazykové školy. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Perštinou se domluvíte v:

Íránu, částečně v Indii a SAE.

Další jazyky Asie,

z naší široké nabídky, které u nás můžete studovat: korejštinu, hindštinu , bengálštinu , čínštiny, indonéštinu urdštinu mongolština i jiné.

Česko - perská / persko- česká konverzace

Jedete na zájezd, sami jako turista nebo obchodní cestu do Íránu? Možná si vystačíte s angličtinou, ale určitě ne všude a zcela určitě si získáte daleko větší sympatie, pokud ovládnete alespoň základy. Naučte se potřebné praktické fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - perskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - PERSKÉ KONVERZACE.