Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY SRBŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka srbštiny v kurzech

K ideálnímu studiu srbštiny stejně jako všech jazyků jsou výhodné malé kroužky. V naší jazykové škole budete se budete v kroužku, kde je 4 - 7 studentů , nebo menších. Tímto způsobem se každý dokáže dobře seznámit s jazykem, bude zajištěna potřebná konverzace s lektorem a všemi zúčastněnými studenty a budete stále zapojeni do výuky. Podrobně o skupinových kurzech .

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

SRBŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci úterý 18.30- 20.00 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Tento rozvrh není konečný a můžeme ho přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je (den, čas), prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

SRBŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. - mírně pokročilí úterý 17.30-19.00 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
3. středně pokročilí úterý 18.00-19.30 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
pokročilí úterý 17.00-18.00 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
konverzace čtvrtek 19.00-20.30 3.9.-21.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Termíny výuky lze po vzájemné domluvě upravit.
Rádi vám podle zájmu nabídneme výuku i na jiných úrovních znalostí.
Kurz na konverzační úrovni s plně kvalifikovanou lektorkou - rodilou mluvčí je určen pro ty z vás, kteří už srbštinu dobře ovládáte a je zaměřen na prohloubení komunikačních dovednosti, reálie a literaturu.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - na pokročilé úrovni jsou některé kurzy menší - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

SRBŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 5200,-
Individuální výuka SRBŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku.
Platí se opakovaně nejčastěni po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut dlouhých.

SRBŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 4.300,-
Individuální výuka SRBŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a
odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

SRBSKO a ČERNÁ HORA - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznámka 520,-Kč / 60min
Pro podnikatele, zaměstnance firem a individuální cestovatele nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení s historií, kulturním prostředím a reáliemi Srbska a Černé Hory. Tyto znalosti jsou vám mohou pomoci při jednání s obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám. Přednášející je naše srbská lektorka mluvící výborně česky.

Lektoři

Lektorka je rodilá mluvčí, má odpovídající univerzitní vzdělání.

Učebnice

Srbská učebnice НАУЧИМО СРПСКИ (NAUČIMO SRPSKI) a množství vlastních doplňujících studijních materiálů lektorek pro zvládnutí cyrilice, gramatiky, slovní zásoby a především praktického jazyka.

Firemní výuka srbštiny

Spolupracujete nebo obchodujete se Srbskem nebo srbskou společností? Znalost jazyka i reálií této země je v tom případě ohromnou výhodou. Nabízíme Vám její výuku přímo na pracovišti nebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka srbštiny na pracovišti závisí na konkrétní dohodě a vám odpadne doprava do učeben jazykové školy na domluvenou dobu. Intenzitu výuky lze domluvit podle Vašich potřeb. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – pro začátečníky, mírně a středně pokročilé nebo konverzační úroveň. Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání. Pomůže Vám naše lektorka - rodilá mluvčí z Bělehradu.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobně o online výuce

Online výuka srbštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz srbštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Ukázka textu

Радим као машина, нашалила се током интервјуа за наш лист глумица Мира Бањац. Пре него што је допутовала у Ниш, где на 48. фестивалу глумачких остварења гостује са два филма – „Кад падне ноћ“ Горана Паскаљевића и „Мамарош“ Момчила Мрдаковића, у Хрватској је завршила снимање филма „Мирни људи“ Огњена Свиличића, а од Срђана Драгојевића добила на читање сценарио за његов нови филм. Část článku ze srbských novin Politika

Srbsky se domluvíte:

Srbsku, Černé Hoře, v částech Chorvatska, Bosny a Hercegoviny (zde se ve zbytku zemí běžně dorozumíte)

Další jazyky středomoří

které u nás můžete studovat: bosenštinu, chorvatštinu, slovinštinu, turečtinu, arabštinu, řečtinu, italštinu a španělštinu .

Česko - srbská / srbsko - česká konverzace

Jedete za poznáním na dovolenou či pracovně do Srbska nebo k moři a na hory do Černé Hory? S češtinou si možná vystačíte, ale promluvíte-li "srpski", budete mít dveře otevřenější. Naučte se potřebné základní fráze na internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - srbskou konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků, které lze vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - SRBSKÁ KONVERZACE a vyrazit na cesty.