Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY VIETNAMŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky pokračuje výuka v kroužcích 2. a 4. semestrem. Podle zájmu budou otevřeny kroužky pro středně pokročilé i vietnamské konverzace s rodilou mluvčí. Do kroužků se můžete přidat podle úrovně Vašich znalostí po konzultaci s lektory přidat. Vyučuje se severní spisovná vietnamština, kterou zde v ČR také mluví velká většina Vietnamců.

Výuka vietnamštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech, kdy je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, zvlášť takovýchto pro nás dost odlišných. Budete stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned budete ověřovat a upevňovat častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH KURZŮ na daný semestr. Jako pokročilí se můžete případně do probíhajících kurzů na odpovídající úrovni kdykoliv přidat.

Samozřejmě můžete studovat i formou INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud ji preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Přečtěte si více o tom, jak je INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA organizována.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

ROZVRH KURZŮ VIETNAMŠTINY V SEMESTRU

VIETNAMŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. začátečníci pondělí 19.00- 20.30 7.9.- 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1. začátečníci čtvrtek 19.00-20.30 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Rozvrh není konečný a termín výuky můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout. Podle zájmu studentů otevřeme i další kurzy.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.

VIETNAMŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí pondělí 19.05-20.35 7.9.-25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
3. středně pokročilí středa 17.00-18.30 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
4. pokročilí středa 17.00-18.30 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
konverzace středa 19.05-20.35 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Do kurzů vietnamštiny pro pokročilé se lze přihlásit po konzultaci s lektory.
Časy konání kurzů lze po vzájemné domluvě upravit.
V případě zájmu vám zajistíme kurzy i na dalších úrovním vašich znalostí.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.

VIETNAMŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10/60 min 5200,-
Individuální výuka vietnamštiny na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku.
Nabízíme vám i výuku podle vašeho odborného zaměření.
Délku studia si domluvíte podle svých požadavků. Platí se opakovaně po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut.

VIETNAMŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznámka 4.100,-
Individuální výuka VIETNAMŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska Vietnamu i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností. Stačí připojení k internetu a můžete začít ihned.

VIETNAM - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznámka 520,-Kč / 60min
Pro firmy, jejich zaměstnance a podnikatele, individuální zájemce s hlubším zájmem o Vietnam nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení s historií, kulturním prostředím a reáliemi této země. Tyto vědomosti vám mohou pomoci při jednání s obchodními partnery ve Vietnamu i v ČR.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.
LETNÍ VÝUKA
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
letní pondělí-pátek dopoledne-odpoledne dopoledne-odpoledne 90 minut viz ceník
Výuka bude přizpůsobena vašim požadavkům.

Lektoři

Čeští lektoři - absolventi oboru vietnamistika na FF UK a dlouhodobými stážemi na univerzitách ve Vietnamu vyučují od začátečníků po konverzační úroveň.
Na pokročilé a konverzační úrovni Vás bude učit výborná lektorka - rodilá mluvčí vyučující také na UK. Všichni studenti jsou s nimi spokojeni a v drtivé většině pokračují dalšími semestry.

Učebnice

Praktická vietnamština a Praktická fonetika vietnamštiny
Vietnamese for foreingners a Contemporary vietnamese a doplňkové materiály lektorek pro snazší zvládnutí fonetiky, gramatiky i běžné konverzace.

Firemní výuka vietnamštiny

Vietnam patří k velmi rychle se rozvíjejícím ekonomikám světa a nabízí mnoho příležitostí k obchodu a spolupráci. Velmi široké možnosti nabízí také spolupráce s velkou vietnamskou komunitou zde v České republice. Jestliže Vaše firma spolupracuje nebo obchoduje s vietnamskými společnostmi, bude znalost vietnamštiny při pracovních i neformálních jednáních velkou výhodou.

Výuka na pracovišti závisí na konkrétní dohodě s Vámi, v tom případě vám odpadne čas na dopravu do učeben jazykové školy. V našich učebnách Vám nabízíme zase klid a soustředění pouze na výuku. Intenzitu výuky si určujete sami a zajistíme Vám ji od začátečníků po konverzaci s rodilou mluvčí. Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací ve Vietnamu pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE

Online výuka vietnamštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium vietnamštiny online. Internetový online kurz vietnamštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Tato forma výuky je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a trvalým připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího a pomůže Vám při především při fonetice. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Vietnam a vietnamština

Vietnam - země mnoha neobyčejných přírodních krás, lákající na exotickou přírodu - odkud se všichni vracejí také nadšeni přátelským přijetím a jednáním lidí. Pro ty z Vás, kteří mají hlubší zájem o tuto zemi, její jazyk a nebo chtějí navazovat obchodní spolupráci s rychle se rozvíjející vietnamskou ekonomikou a chtějí se domluvit, nabízíme výuku vietnamštiny pro začátečníky i pokročilé studenty. Stejně využijete vietnamštinu, pokud máte kamarády nebo přátele z vietnamské komunity zde v ČR.

O vietnamštině

Ukázka textu

Trong đầm gì đẹp bằng sen
Lá xanh, bông trắng lại xen nhụy vàng
Nhụy vàng bông trắng lá xanh
Gần bùn mà chẳng hôi tanh mùi bùn

Vietnamsky se domluvíte:

Ve Vietnamu a vietnamských komunitách v Číně, USA, u nás České republice i jiných státech.

Další jazyky východní Asie,

které u nás můžete studovat: čínštinu, korejštinu, hindštinu, bengálštinu, japonštinu, indonéštinu, ujgurštinu a urdštinu.

Česko - vietnamská / vietnamsko - česká konverzace

Vydáváte se poprvé do Vietnamu a nedovedete si představit, jak se domluvíte? Angličtina není běžně používaná a tak alespoň základy vietnamštiny Vám hodně pomohou. Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - vietnamskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Lze tak libovolně vybrat výchozí i cílový jazyk.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - VIETNAMSKÉ KONVERZACE.

Cestou se možná zastavíte v Číně - může se Vám tedy hodit také ČESKO - ČÍNSKÁ KONVERZACE, nebo některá z ve znacích i přepisu do latinky a nebo dalších téměř 50 konverzací , které jsme pro Vás připravili.