Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY CHORVATŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

V únoru 2017 pro Vás otevíráme v naší jazykové škole další semestr kurzů. (Jejich rozvrhy jsou níže na stránce) Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky a 2., 4., 7., a 8. semestrem pokračují kroužky od mírně pokročilých po koncerazi. Podle zájmu Vás studentů budou otevřeny další kroužky i během semestru. Do kroužků se můžete přidat podle úrovně Vašich znalostí po konzultaci s lektory i během semestru.

Výuka chorvatštiny v kurzech

K ideálnímu studiu chorvatštiny i všech dalších jazyků je výhodné studovat v malých kroužcích. Budete tedy studovat v kroužku, kde je 4 - 7 studentů , nebo menších. Tímto způsobem se každý dokáže dobře seznámit s jazykem, budete stále zapojeni do výuky nejen s lektorem ale budete si moci hned naučené vyzkoušet v konverzačních sitiacích se všemi zúčastněnými studenty. Podrobně o skupinových kurzech .
Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.
Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.
V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ CHORVATŠTINY V SEMESTRU

CHORVATŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2017 - ÚNOR 2018

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1.začátečníci pondělí* 17.30-19.00 18.9.-12.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
1.začátečníci pondělí* 8.30-10.00 18.9.-12.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
kurz pro jachtaře** podle domluvy podle domluvy září - únor 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
*Tento rozvrh není konečný a můžeme ho přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je (den, čas), prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.
**Kurz pro jachtaře je určen pro vás, kteří jste objevili kouzlo jachtingu především na jadranském pobřeží Chorvatska a chcete se v přístavu bez problémů domluvit. Termín výuky může být přizpůsoben ašim požadavkům.

CHORVATŠTINA POKROČILÍ - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2017 - ÚNOR 2018

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí úterý 18.00 - 19.30 19.9.-6.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
2. mírně pokročilí úterý 16.30 -18.00 19.9.-6.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
3. mírně pokročilí středa 16.00-17.30 20.9.-7.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
4. mírně pokr. dopolední pondělí 8.45 - 10.15 18.9.-12.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
7. středně pokročilí středa 17.00-18.30 20.9.-7.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
13.velmi pokročilí středa 17.00-18.30 20.9-7.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
15.konverzace pondělí 18.00-19.30 18.9.-12.2.2018 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
POZNÁMKY
Kurzy CHORVATŠTINY pro pokročilé jsou kroužky pokračující z předchozích semestrů a můžete se do nich po konzultaci s lektorkami zařadit.
Kurzy na konverzační úrovni( 13.a 15. semestr) našich nejvěrnějších studentů, milovníků Chorvatska, jsou určeny pro ty, kteří CHORVATŠTINU již velmi dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie a literaturu. Vyučuje v nich vynikající plně kvalifikovaná lektorka-rodilá mluvčí s výbornou znalostí češtiny(MGr.Ph.D.)

CHORVATŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.650,-
Individuální výuka CHORVATŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

CHORVATŠTINA - ONLINE INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.100,-
Individuální výuka CHORVATŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska, Chorvatska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

CHORVATSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy Individuálně 465,-Kč / 60min
Pro podnikatele, zaměstnance firem i individuální cestovatele s hlubším zájmem nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se s historií, kulturním prostředím a reáliemi této nám blízké země. Tyto znalosti jsou velkou výhodou při jednání s chorvatskými obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.

Lektoři

České lektorky absolventky FF UK v Praze, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a jedna z nich je i autorkou učebnice chorvatštiny. Kurzy vedou od začátečníků po konverzační úroveň.

Rodilé mluvčí (mluvící česky), které vyučují na univerzitě. Jedna z nich je spoluautorkou učebnice.

Učebnice

Jako základní učebnice v kurzu se používá Chorvatština nejen pro samouky - které je jedna z našich lektorek autorka a druhá na učebnici spolupracovala. K výuce používají lektorky navíc mnoha doplňujících materiálů pro zvládnutí od češtiny dost odlišné chorvatské gramatiky, slovní zásoby a procvičování konverzačních dovedností.

Jako alternativa se používají chorvatské učebnece: Dobro došli, Učimo hrvatsky, Hrvatski za početnike a na pokročilé a konverzační úrovni pak novinové články, další texty a internet.

Učebnice chorvatštiny Učebnice chorvatštiny

Firemní výuka chorvatštiny

Náleží mezi vaše firemní obchodní partnery Chorvatsko? Znalost chorvatštiny Vám určitě pomůže nejen při obchodních jednáních, ale i mimopracovních setkáních. Firemní výuka se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků a potřeb společnosti. Výuka může probíhat přímo na pracovišti (ušetříte tak pracovní čas), nebo v klidu v našich pro jazykovou výuku vabavených učebnách v centru Prahy. Intenzitu lekcí a odborné zaměření si určujete sami podle Vašich časových možností. Výuku Vám zajistíme pro začátečníky, mírně a středně pokročilé i na konverzační úrovni.

Přečtěte si podrobněji o FIREMNÍCH KURZECH.
Také Vám kromě jazykových kurzů nabízíme seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Chorvatska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

<

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu, nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Více o ONLINE VÝUCE - nemusíte ztrácet čas cestou do školy - posadíte se k počítači, spojite se s lektorem v jazykové škole a můžete začít další lekci. Odpadnou Vám čas i prostředky za dojíždění.

Online výuka chorvatštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze a přesto se chcete chorvatsky naučit, zvolte studium online. Internetový online kurz můžete zahájit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv z naší republiky z Chorvatska nebo odkudkoliv ze zahraničí. Výuka chorvatštiny online je podmíněna pouze počítačem trvale připojeným k internetu, volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory. Výhodou je i webová kamera, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít...

Ukázka textu

U okviru izložbe Bijenale Kvadrilaterale riječkog Muzeja moderne i suvremene umjetnosti, koja okuplja umjetnike Hrvatske, Italije, Mađarske i Slovenije, a za temu ima relativizam, danas i sutra održat će se dva skupa koja bi trebala pružiti dodatnu informaciju kako o temi izložbe, tako i prilikama na umjetničkoj sceni zemalja koje sudjeluju na ovoj likovnoj manifestaciji.

Chorvatsky se domluvíte:

Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a dorozumíte v Srbsku, Černé Hoře a Slovinsku

Další jazyky středomoří

které u nás můžete studovat: bosenštinu, srbštinu, slovinštinu, turečtinu, arabštinu, řečtinu, italštinu a španělštinu .

Česko - choravatská / chorvatsko - česká konverzace

Do Chorvatska odjíždí k jeho krásnému moři na dovolenou každoročné téměř milion Čechů. S češtinou si možná vystačíte, ale promluvíte-li "hrvatski", budete mít dveře otevřenější. Naučte se potřebné základní fráze na internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - chorvatskou konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků, které lze vzájemně libovolně nakombinovat.
Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - CHORVATSKÁ KONVERZACE a vyrazit na cesty.