Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY RUŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka ruštiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ RUŠTINY V SEMESTRU

RUŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci pondělí 14.30-16.00 7.9.- 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1. - začátečníci odpolední - pro studenty SŠ středa 15.30-17.00 2.9.-20.1. 20 hod/90min 17 týdnů 5000,-Kč
1.- začátečníci dopolední středa 8.30-10.00 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1. - začátečníci víkendový sobota** 9.30-11.00 září-únor 20hod/90min 20 sobot 5000,-Kč
Rozvrh není definitivní - termín výuky můžeme přizpůsobit konkrétním časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Podle zájmu studentů otevřeme i další kurzy.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.
**Víkendový kurz může být také 1x za 2 týdny 4 vyučovací hodiny od 9.30 do 14.00

RUŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. - mírně pokročilí pondělí 19.05-20.35 7.9.-25.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
4. - středně pokročilí úterý 17.00-18.30 1.9.-19.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
konverzace s rodilou mluvčí úterý 18.30-20.00 1.9.-19.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Do kurzů pro pokročilé se můžete po konzultaci s lektorkou přidat.
Kurz na konverzační úrovni s rodilou mluvčí je určen pro vás, kteří už ruštinu dobře ovládáte, a je zaměřen upevnění na komunikačních dovednosti, ruské reálie a liretaruru.

RUŠTINA -INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy kdykoliv kdykoliv 10hod/60min 5200,-
Individuální výuka RUŠTINY na všech úrovních znalostí pro ty, kteří nemohou docházet na pravidelnou výuku, nebo preferují individuální výuku. Platí se obvykle po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut dlouhých.

RUŠTINA - ON LINE INDIVIDUÁLNĚ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10hod/60min 4.100,-
Individuální výuka RUŠTINY ON LINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle vašich časových možností.

Lektoři

Rodilá mluvčí mluvící česky, případně čeští lektoři, všichni s příslušnou kvalifikací pro výuku jazyků s dlouhou praxí, kteří u nás vyučují několik let.

Učebnice

Základní učebnicí je ruská RADUGA, případně další ruské učebnice a mnoho materiálů připravených lektorkou.

Firemní výuka ruštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod s Ruskem. Při všech jednáních Vám znalost ruštiny určitě pomůže. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Ruština Vám pomůže i v některých zemích bývalého sovětského svazu. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Ruska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online výuce. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí ruštiny.

Online výuka ruštiny

Nabízíme Vám výuku i pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu, kam nemůže naše lektorka dojíždět. Jedná se o výuku formou online - na dálku. Probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte tak ztrácet čas cestou do učeben jazykové školy, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí řečtiny.

Rusko a ruština

Při svých zahraničních cestách jste objevili kouzlo Ruska se všemi jeho památkami třeba v Petrohradě nebo přírodními krásami Sibiře kolem Bajkalu? Chcete se proto naučit rusky, ale při samostudiu nejsou Vaše pokroky tak rychlé? Máte maturitu z ruštiny, ale potřebujete si ji oprášit? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných 35 jazyků a ruština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy ruštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

Ukázka textu

— Убили, значит, Фердинанда-то нашего,— сказала Швейку его служанка. Швейк несколько лет тому назад, после того как медицинская комиссия признала его идиотом, ушел с военной службы и теперь промышлял продажей собак, безобразных ублюдков, которым он сочинял фальшивые родословные.

Кроме того, он страдал ревматизмом и в настоящий момент растирал себе колени оподельдоком. J.Hašek Osudy dobého vojáka Švejka za světové války

Rusky se domluvíte:

Rusku, většinou v zemích bývalého SSSR, Mongolsku, Špicberkách a také v Izraeli a USA a dalších rozšiřujících se ruských komunitách po světě.

Další jazyky,

které se u nás můžete naučit: nejen další slovanské jazyky - polštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu, ale i mnoho dalších evropských - němčinu, portugalštinu i "exotických" - vietnamštinu korejštinu a další.

Česko - ruská / rusko - česká konverzace

Jedete na obchodní cestu do Ruska a ještě jste se nenaučili nebo už pozapomněli? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - ruskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - RUSKÁ KONVERZACE.

Z Ruska se můžete vracet přes Lotyšsko a může se Vám také hodit ČESKO - LOTYŠSKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.