Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY NĚMČINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka němčiny v kurzech

nabízíme Vám ji malých kroužcích - 4 - 7 sedm studentů je maximum pro zvolený kurz a jsou možné i kroužky menší. Méně studentů vám dává větší šance k porozumění jazyka a procvičení konverzace s ostatními studenty a s přítomnými lektory. Výuka je tak efektivní a jste do ní stále zapojeni a snáze tím si vše osvojíte a zapamatujete. Podrobně o skupinových kurzech.

Nabízíme Vám i ODBORNĚ ZAMĚŘENÉ KURZY pro lékaře a zdravotníky, stavaře, techniky i informační technologie. Tyto kurzy jsou pro studenty a alespoň středně pokročilou němčinou - úroveň B1 a vyšší.

ROZVRH KURZŮ NĚMČINY pro začátečníky i pokročilé. Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat a platit pak budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít pak můžete se studiem kdykoliv v domluvené intenzitě výuky.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ NĚMČINY V SEMESTRU

NĚMČINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. úroveň A 0 úterý 16.30-18.00 1.9.-19.1. 40 hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
1. úroveň A1 středa 9.00-10.30 2.9.-20.1. 40 hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
Rozvrh můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Podle zájmu studentů otevřeme i další kurzy.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

NĚMČINA POKROČILÍ -ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
úroveň A2 pondělí 17.30-19.00 7.9.-25.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
úroveň B1 středa 16.00-17.30 2.9.-20.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
úroveň B1 pondělí 19.00-20.30 7.9.-25.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
úroveň B2 středa 16.00-17.30 2.9.-20.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
úroveň C1 úterý 17.30-19.00 1.9.-19.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
úroveň C2 čtvrtek 17.30-19.00 3.9.-21.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
Němčina společně s angličtinou nejsou jazyky, na které se naše jazyková škola zaměřuje. Rozvrh je proto jen orientační a můžeme ho přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Podle zájmu studentů otevřeme i další kurzy na jiných úrovních znalostí.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.
Kurz na konverzační úrovni s rodilou mluvčí je určen pro ty, kteří už němčinu dobře ovládáte, a je zaměřen na komunikační dovednosti, dokonalou gramatiku areálie německy mluvících zemí.

NĚMČINA -INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 5200,-
Individuální výuka NĚMČINY na všech úrovních znalostí po konverzaci s rodilým mluvčím pro ty, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku.
Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

NĚMČINA - ON LINE NDIVIDUÁLNĚ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 4.100,-
Individuální výuka NĚMČINY ON LINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

NĚMČINA - PRO LÉKAŘE A ZDRAVOTNÍKY

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
středně pokročilí středa 18.30-20.00 únor-červen 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
Specializované kurzy pro lékaře a zdravotnický personál jsou zaměřeny na odbornou zdravotnickou terminologii. Rozvrh kurzu lze upravit podle vašich časových možností.
Cena platí pro kurz 4 - 7 studentů. Přehled všech cen je na odkazu CENY KURZŮ.

NĚMČINA PRO TECHNIKY

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
středně pokročilí úterý 15.30-17.00 únor - červen 40 hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
Kurzy zaměřené na odbornou technickou němčinu pro praxi - se zaměřením na strojírenství a stavebnictví a podle zájmu i na další obory a informační technologie.
Rozvrh kurzu lze upravit podle vašich časových možností.
Cena platí pro kurz 4 - 7 studentů. Přehled všech cen je na odkazu CENY KURZŮ.
LETNÍ VÝUKA
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
červenec-srpen pondělí-pátek dle dohody dle dohody 90 minut dle počtu uchazečů
Výuku němčiny přizpůsobíme vašim požadavkům v termínech:
červenec: od 9.7. do 31.7.

srpen: od 1.8. do 10.8.
Zajišťujeme i výuku s konkrétním zaměřením na váš obor
Renomovaná lektorka připravuje kurz pro děti i dospělé. Pro děti - začátečníky bude kurz zaměřen na zvládnutí začátky němčiny za pomoci zábavy, her a písniček.
Kurz pro dospělé bude zaměřen na pokročilou konverzaci.
NĚMČINA NA ŠUMAVĚ
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
celeročně pondělí - pátek 9.00 - 11.00 13.00 - 15.00 4 x 60 minut 250,-Kč / 60 minut
Chcete zkombinovat příjemnou dovolenou na Šumavě s výukou němčiny? Neváhejte a pojeďte se učit do Železné Rudy. Výuka německého jazyka v oblasti krásné šumavské přírody bude přizpůsobena požadavkům studentů na intenzitu i úroveň jazyka. Výuku lze též zaměřit na určitou odbornou oblast. Termíny jsou po celý rok možné, většinou jde o týdenní výuku.
Informace o ubytování: https://uberanu.cz/

Lektoři

České lektorky, které Vás budou němčinu učit od začátečníků po specializovanou konverzaci jsou všechny absolventkami FF UK v Praze a učí u nás již několik let. Během kurzu se tedy nestane, že by se vyučující měnili.

Jako pokročilí můžete mít výuku, případně konverzační hodiny také s rodilou mluvčí, studující na UK v doktorandském studiu. Mluví česky.

Učebnice

Sprechen Sie Deutsch, Polyglot, Bank Deutsch, Deutsch im Gespräch, Themen neu, Mittelpunkt. Alltag, Beruf, Fachsprache Deutsch ... a množství dalších materiálů lektorek pro základní i odborně specializovanou výku (bankovní, účetní, technická, IT, zdravotnická ...)

Firemní výuka němčiny

Jste společností, pro které jsou německé nebo rakouské firmy obchodními partnery a často tam proto cestujete nebo Vaši partneři přijíždějí k nám? Dokonalá znalost němčiny Vám pak nepochybně pomůže nejen při oficiálních jednáních, ale i při následných přátelských setkáních. Naše jazyková škola se svými výbornými lektory Vám může nabídnou její výuku, ať už na vašem pracovišti nebo ve vybavených učebnách jazykové školy v centru Prahy - Hybernská ulice 22, kde je klid pro nerušené studium. Intenzitu a čas jednotlivých lekcí zle domluvit podle Vašich potřeb. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – od začátečníků po konverzační úroveň. Podrobně o firemních kurzech

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestováním do učeben, stačí na počítači zapnout příslušný program, spojit se přímo s lektorem a začít další lekci.

Online výuka němčiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Online internetový kurz němčiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka němčiny online je podmíněna pouze počítačem s volně dostupnými programy trvale připojeným k internetu, mikrofonem a reproduktory nebo sluchátky. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého lektora. Přečtěte si podrobně o tom, jak ONLINE VÝUKA probíhá.

Německo a němčina

Německo s Rakouskem jsou našimi sousedy a nimiž jsme spojeni dlouhou a pestrou historií, kulturními, hospodářskými i osobními styky. Německo je naším největším obchodním a hospodářským partnerem, mnoho lidí spolupracuje s německými nebo rakouskými společnostmi nebo tam pracuje. A dovolená v Rakousku - v zimě na lyžích, v létě na cyklostezkách, na podzim na vinařských stezkách a celoročně ve wellness centrech je stále oblíbenější. Stejně tak cesty na sever k baltskému nebo severnímu moři, do rychle se měnícího Berlína, za kulturními památkami Bavorska nebo na vánoční trhy do Drážďan.

Znalost němčiny by tedy měla patřit k těm základním. Pokud se jí chcete naučit od začátků, nebo své znalosti zdokonalit, nabízí Vám Jazykové škola Mgr. Dany Čepkové v Praze, Hybernské ulici 22, se svými lektory semestrální kurzy na různém stupni znalostí od začátečníků po specializovanou konverzaci. Studovat můžete i individuálně nebo online odkudkoliv.

Ukázka textu

Ich habe vergessen, was meine Großmutter anhatte, als schlimme Wort Asien sie wieder auf die Beine brachte. Warum gerade sie mir als erste vor Augen steht, weiß ich nicht, zu Lebzeiten hat sie sich niemals vorgedrängt. Ich kenne alle ihre Kleider: das braune mit dem Häkelkragen, das sie zu Weihnachten und zu allen Familiengeburgstagen anzog, ihre schwarze Seidenbluse, ihre ...
Christa Wolf - Blickwechsel

Německy se domluvíte:

Německu, Rakousku, Švýcarsku, Lucembursku, Lichtenštejnsku, částečně v zemích Beneluxu, Argentině, Čile. USA .... Je to jazyk našich největších sousedů.

Další jazyky Evropy,

které u nás můžete studovat: švédštinu, norštinu, finštinu, litevštinu ale i polštinu, nizozemštinu, italštinu nebo vzdálenou japonštinu.

Česko - německá / německo - česká konverzace

Jedete do Německa, Rakouska nebo Švýcarska na dovolenou, pracovní cestu nebo jen na výlet a ještě neumíte ani základy. Naučte se potřebné základní fráze na internetových stránkách. Sami si můžete online sestavit ČESKO - NĚMECKOU KONVERZACI , třeba na tabletu přímo v restauraci při objednávání jídla. Nebo si můžete vybrat některý z dalších 47 jazyků. Ty lze vzájemně libovolně nakombinovat - tedy i německo - česky.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - NĚMECKÉ KONVERZACE a vyrazit na cesty.