Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Individuální výuka jazyků
- základní informace

Jazyková škola Mgr. Hana Jirásková v Praze 1, Hybernská 38 nabízí individuální výuku těm z vás, kdo ji preferujete nebo nemůžete docházet do pravidelných kurzů.
Nabízíme možnost studovat především jazyky méně obvyklé až "exotické". Zahajte studium jednoho z mnoha jazyků (podrobný přehled ve sloupci vpravo) na libovolné úrovni: jako začátečník, mírně či středně pokročilý i konverzaci s rodilými mluvčími ...
Rovněž je možné zaměřit se při výuce na určitou jazykovou oblast, o níž se zajímáte /např. IT, ekonomie, právo, medicína, stavebnictví apod./
Mezi nabízenými jazyky nechybí ani čeština pro cizince, kterou mohou využít vaši známí, přátelé, partneři a spolupracovníci ze zahraničí. Při výuce češtiny pro cizince se snažíme vycházet z rodného jazyka studenta. Nevedeme nesourodé neefektivní kurzy češtiny pro cizince na základě angličtiny.

Rozsah a organizace individuální výuky

Při individuální výuce se vše maximálně přizpůsobuje studentovi, jeho požadavkům, očekávání a vůli. Individuální výuku lze začít kdykoliv, lze si domluvit rozsah a její intenzitu. Nabízíme 60 minutové nebo 90 minutové lekce. Je možné si domluvit výuku každodenní nebo víkendovou podle vašich potřeb a podle možností lektora se lze domluvit i na nepravidelných termínech.
Délka studia a úroveň dosažených jazykových schopností je plně ve vaší režii. Záleží jenom na vás, jaké úrovně znalostí si přejete dosáhnout.

Příprava na jazykové zkoušky

Rádi vás připravíme na mezinárodní nebo státní jazykové zkoušky. Vydáváme potvrzení na základě přezkoušení kvalifikovaným lektorem o dosažené jazykové úrovni A1,A2,B1,B2
Cena za přezkoušení na vámi zvolenou jazykovou úroveň: 1000,-Kč

Lektorský tým

Lektoři naší jazykové školy jsou čeští i rodilí mluvčí - všichni s odpovídajícím univerzitním vzděláním a praxí s výukou dospělých.
Začátečníkům nebo mírně či středně pokročilý, doporučujeme spíše českého lektora, protože lépe zvládne přiblížit základy jazyka. Uvede studenty do problematiky daného jazyka, vysvětlí česky gramatiku, slovní zásobu, výslovnost a vše důkladně procvičí.
Na pokročilé a konverzační úrovni lze zvolit rodilé mluvčí, kteří pomohou do hloubky rozšířit jazykové znalosti a schopnosti komunikace.
S lektory spolupracujeme dlouhodobě, jsou největším pokladem naší jazykové školy.

Místo výuky

Naše pro jazykovou výuku vybavené učebny jsou v centru Prahy v Hybernské ulici 38 s výbornou dopravní dostupností viz mapa nebo na vašich pracovištích. Místo konání individuální výuky můžeme přizpůsobit vašim požadavkům - kancelář, popř. v krajním případě domácnost např. z důvodu zdravotních potíží.

Cena individuální výuky

Cena vyučovací hodiny viz ceník. Cena se může v případě některých jazyků lišit např. s ohledem na úroveň jazykového kurzu /příprava na zkoušku C1 apod./ Platí se předem na domluvený počet lekcí, obvykle po blocích 10 vyučovacích hodin.