Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Individuální výuka jazyků
- základní informace

Jazyková škola Mgr. Dana Čepková v Praze 1, Hybernská 22 nabízí individuální výuku těm z Vás, kdo ji preferujete nebo nemůžete docházet do pravidelných kurzů.
Nabízíme Vám možnost studovat jazyky obvyklé - hojně vyučované ale především ty méně obvyklé i "exotické" na jejichž výuku se specializujeme. Zahajte studium jednoho z mnoha jazyků (podrobný přehled ve sloupci vpravo) na libovolné úrovni: jako začátečník, mírně či středně pokročilý i konverzaci s rodilými mluvčími ...
Naše jazyková škola poskytuje jazykovou výuku i individuální jazykové vzdělání již patnáct let a kromě běžné konverzační úrovně vás připraví i do technické praxe – IT, ekonomie, právo, medicína, stavebnictví a další.
Mezi nabízenými jazyky nechybí ani čeština pro cizince, kterou mohou využít vaši známí, přátelé, partneři a spolupracovníci ze zahraničí.

Rozsah individuální výuky a kdy můžete začít

Individuální výuku lze začít kdykoliv a můžete si domluvit rozsah a její intenzitu. Lekce jsou většinou 1x nebo 2x týdně v rozsahu 60 nebo 90 minut. Můžete si ale domluvit výuku každodenní nebo víkendovou podle Vašich potřeb a podle možností lektora se lze domluvit i na nepravidelných termínech.
A jak dlouho budete studovat? Délka studia a úroveň dosažených jazykových schopností je plně ve vaší režii. Záleží jenom na Vás, jakou úroveň znalostí si přejete dosáhnout. Někteří studenti u nás studují již několik let. To asi nejvíce svědčí o úrovni našich lektorů.

Odborně zaměřená výuka

Kromě výuky obecného jazyka Vám nabízíme také výuku zaměřenou na odborná témata podle Vaší specializace (technika, IT, ekonomika, finance, práva, zdravotnictví, stavebnictví, přírodní vědy i jiné).

Příprava na jazykové zkoušky

Rádi Vás připravíme na mezinárodní nebo státní jazykové zkoušky. Nabízíme přípravu na různé zkoušky (například FCE, CAE, DELE, DALF, státní jazykové zkoušky aj.)

Lektorský tým

Lektoři - vyučující jazykové školy jsou čeští i rodilý mluvčí - všichni s odpovídajícím univerzitním vzděláním a praxí s výukou dospělých daného jazyka.
Pokud jste začátečník nebo mírně či středně pokročilý, doporučujeme českého lektora, protože lépe zvládne přiblížit Vám základy jazyka. Uvedou Vás do problematiky daného jazyka, vysvětlí Vám gramatiku, slovní zásobu, výslovnost a vše s Vámi důkladně procvičí.
Na pokročilé a konverzační úrovni Vám mohou učit naši lektoři - rodilí mluvčí, abyste si do hloubky rozšířili své jazykové znalosti a schopnosti komunikace.
Spolupracujeme se všemi lektory dlouhodobě a během výuky se tedy vyučující nemění. Lektoři jsou největším pokladem naší jazykové školy.

Místo výuky

Naše pro jazykovou výuku vybavené učebny jsou v centru Prahy v Hybernské ulici 22 s výbornou dopravní dostupností nebo na Vašich pracovištích. Podívejte se na mapu. V domácnostech ani po kavárnách neučíme.

Individuální online výuka

Nemůžete dojíždět na výuku do učeben naší školy? Všechny nabízené jazyky vyučujeme také online formou. V domluveném čase se stačí spojit s lektorem a výuka může začít. Přečtěte si více podrobností o online výuce.

Cena individuální výuky

Cena vyučovací hodiny 60 minut je 465,- Kč, případně 700,- Kč za vyučovací lekci dlouhou 90 minut. Platí se předem na domluvený počet lekcí, obvykle po blocích 10 vyučovacích hodin. Podívejte se na přehled všech cen.