Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Jazykové kurzy pro veřejnost

Jazyková škola Mgr. Hana Jirásková - v Praze 1, Hybernská 22 navazuje na tradici jazykové školy Mgr. Dana Čepková. Jazyková škola Mgr. Dana Čepková vám již od roku 1999 nabízí výuku méně častých jazyků. Vyučujeme jazyky na všech úrovních – od začátečníků, přes mírně a středně pokročilé, až po nejvyšší jazykové úrovně. Pořádáme také konverzační kurzy s rodilými mluvčími. .
Mezi několika desítkami nabízených jazyků nechybí ani čeština pro cizince, kterou mohou využít vaši známí, přátelé, příbuzní, partneři či spolupracovníci ze zahraničí. Češtinu pro cizince vyučujeme na základě mateřského jazyka studenta.

Vyučované jazyky

V nabídce máme přes 40 jazyků, jejichž kompletní přehled v je uveden vpravo – zde pod příslušnými odkazy naleznete bližší informace o výuce daného jazyka.

Kromě běžné výuky u nás naleznete i oborově zaměřené jazykové kurzy pro specialisty v těchto oborech:

Naši lektoři

Lektory naší jazykové školy jsou jak čeští vyučující, tak i rodilí mluvčí. Všichni lektoři jsou vysoce kvalifikovaní odborníci s jazykovým vzděláním na univerzitní úrovni, včetně absolvovaných stáží na zahraničních školách, s dlouhodobou praxí v oblasti jazykového vzdělávání dospělých, a rovněž s výborným pedagogickým přístupem ke svým studentům.
Pokud jste začátečníci nebo mírně pokročilí, doporučujeme vám české lektory. Vhodným způsobem vás uvedou do problematiky daného jazyka, vysvětlí vám gramatiku, slovní zásobu, výslovnost a vše s vámi důkladně procvičí.
Kurzy konverzace s rodilými mluvčími slouží jako velmi efektivní pokračovací kurz pro dokonalé zvládnutí jazyka. Lze je doporučit také jako přípravný kurz před vycestováním do zahraničí, nebo naopak jako náhradu zahraničního pobytu, pokud nemůžete delší dobu pobývat v cílové zemi.
Se všemi lektory spolupracujeme dlouhodobě, proto máme v praxi dobře prověřeny jazykové i pedagogické kvality našich lektorů.

Počet studentů ve studijní skupině

V naší jazykové škole je obvyklá studijní skupina v počtu 4 –7 studentů. Otevíráme ale i kurzy menší – dvou nebo tříčlenné.
Můžete se také přihlásit se svými přáteli, známými nebo kolegy jako uzavřená studijní skupina. V tom případě můžete se studiem začít kdykoli a v libovolném rozsahu. Výuka se pak také plně přizpůsobí vašim možnostem a požadavkům.

Rozsah výuky v kurzech

Výuka v pravidelných semestrech bývá nejčastěji 1x týdně 90 minut nebo 60 minut. Kurz má obvykle 20 vyučovacích hodin. Pokud se přihlásí dostatek studentů, vypisujeme i kurzy s výukou 2x týdně. Zimní semestr trvá od poloviny září do začátku února, letní semestr běží od února do konce června.
Nabízíme také krátkodobé intenzivní letní kurzy. Případně nabízíme i zahraniční výuku přímo v příslušném jazykovém prostředí – např. chorvatština u Jaderského moře na ostrově Hvar.

Příprava na jazykové zkoušky

Rádi vás připravíme na mezinárodní nebo státní jazykové zkoušky. Nabízíme přípravu na různé zkoušky (například FCE, CAE, DELE, DALF, státní jazykové zkoušky aj.). Naše škola může zajistit v současné době přezkoušení na úrovně A1, A2, B1, B2 a vydat příslušné potvrzení.

Místo výuky

Výuka probíhá v našich učebnách, vybavených pro jazykovou výuku, které se nacházejí v centru Prahy na adrese Hybernská 22, Praha 1, tj. v místě s výbornou dopravní dostupností - viz MAPA.
Dalším možným místem výuky je vaše pracoviště, či jiné místo vámi vybrané.

Online výuka

Pokud nemůžete dojíždět na výuku do učeben naší školy, můžete využít možnost výuky všech nabízených jazyků on-line formou – v domluveném čase se prostřednictvím počítače spojíte s lektorem a výuka může začít. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE .

Cena kurzů

Základní pololetní kurz na 20 týdnů (20 vyučovacích hodin 90 minut ve skupině 4 – 7 studentů) je za 4.450 Kč. V případě menšího kurzu 2 nebo 3 studentů je cena odlišná. Podívejte se na přehled všech cen.

Vyučované jazyky

Protože jsme jazyková škola zaměřená na méně obvyklé jazyky, hlavní těžiště spočívá ve výuce jazyků zemí nejrychleji se rozvíjejících ekonomik: čínštiny, korejštiny, hindštiny, turečtiny, brazilské portugalštiny, japonštiny, dále jazyků skandinávských a jazyků severní Evropy: švédštiny, norštiny, dánštiny a finštiny, jazyků baltských: lotyšštiny, litevštiny, estonštiny, jazyků bývalé Jugoslávie: chorvatštiny, srbštiny, bosenštiny, slovinštiny, makedonštiny, dalších jazyků Balkánského poloostrova: bulharštiny, řečtiny, albánštiny, jazyků Blízkého a Středního východu: arabštiny, perštiny, hebrejštiny, a také jazyků střední a východní Asie: vietnamštiny, indonéštiny, urdštiny, mongolštiny, ujgurštiny, bengálštiny.