Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Jazykové kurzy pro veřejnost - základní informace

Jazyková škola Mgr. Dana Čepková - v Praze 1, Hybernská 22 vám již patnáct let nabízí studium běžných i nestandardních jazyků. Vyučujeme všechny úrovně – začátečníky, mírně i středně pokročilé a pro nejvyšší úrovně pořádáme konverzační kurzy s rodilými mluvčími.
Mezi nabízenými 35 jazyky nechybí ani čeština pro cizince, kterou mohou využít vaši známí, přátelé, partneři a spolupracovníci ze zahraničí.

Vyučované jazyky

V nabídce máme přes 35 jazyků, jejich kompletní přehled vidíte vpravo. Na příslušných odkazech zde naleznete důležité informace o daném jazyce, lektorech, učebnicích a rozvrh kurzů.

Kromě běžné výuky u nás naleznete i kurzy pro specialisty:

Kdo Vás bude učit - naši lektoři

Vyučující lektoři jazykové školy jsou čeští i rodilý mluvčí - všichni s odpovídajícím univerzitním vzděláním, stážemi na zahraničních školách, praxí s výukou dospělých daného jazyka a mají výborný pedagogický přístup ke svým studentům.
Pokud jste začátečníci nebo mírně pokročilí, doporučujeme Vám české lektory. Uvedou Vás dobře do problematiky daného jazyka, vysvětlí Vám gramatiku, slovní zásobu, výslovnost a vše s Vámi důkladně procvičí.
Kurzy konverzace s rodilými mluvčími slouží jako efektivní náhražka pro dokonalé zvládnutí jazyka, pokud nemůžete na delší dobu vycestovat do cílové země.
Spolupracujeme se všemi lektory dlouhodobě a během výuky se tedy vyučující nemění. Nestane se vám, že byste si během semestru museli zvykat na jiného vyučujícího.

Počet studentů v kroužku

V naší jazykové škole je nejobvyklejší studijní kroužek pro 4 - 7 studentů .
Nikdy Vás nebude více, aby výuka pro Vás byla efektivní a přínosná. U některých méně obvyklých jazyků nebo na jejich pokročilejší úrovni se v některých semestrech přihlásí méně zájemců - v tom případě můžete studovat v kroužku 2 nebo 3 studentů.
Můžete se také přihlásit se svými známými nebo kolegy jako "uzavřený kroužek". V tom případě můžete se studiem začít kdykoliv a v libovolném rozsahu.

Rozsah výuky v kurzech

Výuka v pravidelných pololetních semestrech bývá nejčastěji 1x týdně 90 minut a kurz má obvykle 40 vyučovacích hodin 45 minut. Pokud se přihlásí dostatek studentů, vypisujeme i kurzy s výukou 2x týdně 90 minut. Podzimní semestr trvá od poloviny září do začátku února, jarní semestr běží od února do konce června.
Nabízíme také krátkodobé intenzivní letní kurzy.
A jak dlouho budete studovat? Je zcela na vás, jakou úroveň znalostí si přejete dosáhnout. Některé kroužky u nás už studují 6. až 8. semestr - to asi nejvíce svědčí o úrovni našich lektorů.

Příprava na jazykové zkoušky

Rádi Vás připravíme na mezinárodní nebo státní jazykové zkoušky. Nabízíme přípravu na různé zkoušky (například FCE, CAE, DELE, DALF, státní jazykové zkoušky aj.)

Místo výuky

Výuka probíhá v našich pro jazykovou výuku vybavených učebnách v centru Prahy - Hybernské ulici 22 s výbornou dopravní dostupností nebo na Vašich pracovištích, pokud se jedná o výuku firemní. V domácnostech ani po kavárnách neučíme. Podívejte se na mapu.

Metody výuky

Budete zásadně studovat v efektivních malých skupinách (4-7 studentů). Výuku Vám nabízíme i pokud se přihlásí menší počet studentů na některé méně žádané jazyky nebo pro studium na pokročilé úrovni. Pak můžete studovat v kroužcích 2 nebo 3 studentů.
Pokud máte skupinu přátel nebo kolegů, přihlaste se jako „uzavřený kroužek” – výuka se pak plně přizpůsobí vaším časovým potřebám.

Online výuka

Nemůžete dojíždět na výuku do učeben naší školy? Všechny nabízené jazyky vyučujeme také online formou – v domluveném čase se jen prostřednictvím počítače spojíte s lektorem a výuka může začít. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE .

Cena kurzů

Základní pololetní kurz na 20 týdnů (40 vyučovacích hodin 45 minut ve skupině 4-7 studentů) je 4.450 Kč. V případě menšího kroužku 2 nebo 3 studentů je cena odlišná. Podívejte se na přehled všech cen.

Vyučované jazyky

A které jazyky můžete studovat?
Nejen ty nejobvyklejší angličtinu , němčinu - jazyk našich sousedů a největších zahraničních obchodních partnerů - ruštinu, italštinu, španělštinu a francouzštinu, ale jako jazyková škola specializovaná na "ostatní jazyky" Vám nabízíme také výuku jazyků zemí nejrychleji se rozvíjejících ekonomik čínštinu , korejštinu , hindštinu , turečtinu , brazilskou portugalštinu , japonštinu , dále jazyky skandinávské švédštinu, norštinu, dánštinu, jazyky severu Evropy a baltické - finštinu, lotyštinu, litevštinu, jazyky Balkánu chorvatštinu , srbštinu, bosenštinu, slovinštinu, bulharštinu, řečtinu, jazyky blízkého a středního východu - arabštinu , perštinu, hebrejštinu, a také jazyky střední a východní Asie vietnamštinu, indonéštinu, urdštinu, mongolštinu, ujgurštinu a bengálštinu.