Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Dana Čepková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY MAĎARŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka maďarštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte - rádi Vám poskytneme všechny podrobnosti o výuce.

ROZVRH KURZŮ MAĎARŠTINY V SEMESTRU

MAĎARŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2016- ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci* čtvrtek* 17.00-18.30 13.10.-16.2. bez 17.11. 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
1. - začátečníci* čtvrtek* 18.35-19.05 13.10.-16.2. bez 17.11. 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
1.-začátečníci-dopolední středa 9.00-10.30 21.9. -15.2. bez 28.9. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
1. víkendový sobota** 10.00-11.30/10.00-13.0 1.10. -4.3. bez 29.10. 40hod/45min 20 /10sobot 4.450,-
POZNÁMKY: AKTUALITA:Čtvrteční kurzy pro začátečníky vyhlášeny. Vyučující Bc.Elizabeth Kőrösová . Výuka na bázi češtiny. V kurzech jsou ještě volná místa.

Nabízený rozvrh můžeme přizpůsobit Vašim časovým možnostem - uvádějte je prosím v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout. V případě zájmu otevřene také další kurz.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kroužků naleznete na odkazu CENY KURZŮ.
**Víkendový kurz maďarštiny je určen pro ty z vás, kteří nemohou chodit ve všední dny. Víkendový kurz může být i 1x za dva týdny 4 vyučovací hodiny.

MAĎARŠTINA POKROČILÍ - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2016- ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
3 více mírně pokročilí pondělí 19.05-20.35 19.9.- 6.2. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
5.středně pokročilí pondělí 17.30-19.00 19.9.- 6.2. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
konverzace s rodilou mluvčí podle dohody podle dohody od října do února 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-

Časy konání lze po vzájemné domluvě upravit.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - v menších je o něco vyšší - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.
Kurzy na dalších úrovních otevřeme podle Vašeho zájmu.
Kurz na konverzační úrovni je určen pro ty, kteří maďarštinu již velmi dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie a literaturu. Termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými zájemci. Své časové možnosti uvádějte prosím v přihlášce.

MAĎARŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.650,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY na všech úrovních znalostí pro Vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.

MAĎARŠTINA- ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.100,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro Vás, kdo nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle Vašich časových možností. Stačí Vám připojení k internetu a můžete začít kdykoliv.

MAĎARSKO- SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznamka 465,-Kč 60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi. Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme Vaši potřebám.

Lektoři

Lektorka - rodilá mluvčí mluvící česky, absolventka FF v Budapešti, která Vám pomůže zvládnou maďarštinu se všemi jejími záludnostmi.

Učebnice

Maďarské učebnice "Új színes magyar nyelvkönyv", "Halló, itt Magyarország" nebo "Magyarul-lepesenkent" a materiály připravené pro Vás lektorkou.

Firemní výuka maďarštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod se zahraničními firmami a mezi nimi jsou i maďarské společnosti? Při všech jednáních Vám znalost maďarštiny určitě pomůže, třeba jen při neformálních schůzkách a setkáních. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online-vyuka. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte maďarsky.

Online výuka maďarštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz maďarštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího a určitě pomůže při nácviku výslovnosti. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Maďarsko a maďarština

Během častého cestování do zahraničí se stává vaším nejoblíbenějším cílem Maďarsko? Chcete se proto naučit maďarsky, ale na samostudium si netroufáte? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných více než 40 jazyků a maďarština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy maďarštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

O maďarštině

Ukázka textu

Az esctoday.com értesülése szerint nem lesz magyar fellépő az 51. Eurovíziós Dalversenyen, amit Athénben rendeznek, így 2006-ban nem hallhatnak majd az európai tévénézők magyar dalt a nemzetközi fesztivál élő tévéközvetítésén. Az információt az eddigi nevezések is alátámasztják, mivel a biztosnak tűnő indulók között nincs magyar név.

Maďarsky se domluvíte:

v Maďarsku a na Slovensku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku v oblastech hraničících s Maďarskem.

Další jazyky,

které se u nás můžete naučit: především další ugrofinský jazyk Evropy - finštinu a dále třeba ruštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu.

Česko - maďarská / maďarsko - česká konverzace

Jedete na výlet za poznáním nebo velmi oblíbených termálních lázní, nebo přijíždí pracovní kolega z maďarské firmy a rádi byste se "blýskli" několika větami v maďarštině? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - maďarskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - MAĎARSKÉ KONVERZACE.

Z Maďarska se můžete vracet přes Rakousko a může se Vám také hodit ČESKO - NĚMECKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.