Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY MAĎARŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka maďarštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte - rádi Vám poskytneme všechny podrobnosti o výuce.

ROZVRH KURZŮ MAĎARŠTINY V SEMESTRU

MAĎARŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2022 - ÚNOR 2023

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci úterý 18.30-20.00 6.9.- 24.9. 20hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
1. - začátečníci-dopolední středa 9.00-10.30 7.9. - 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
Nabízený rozvrh můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

MAĎARŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2021 - ÚNOR 2022

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí středa 18.00-19.30 7.9. - 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
konverzace s rodilou mluvčí podle dohody podle dohody září-únor 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč

Kurzy na vyšších úrovních znalostí až po konverzační úroveň pro vás otevřeme podle zájmu.
Časy konání lze po vzájemné domluvě upravit.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - v menších skupinách je cena o něco vyšší - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.
Kurz na konverzační úrovni je určen pro ty, kteří maďarštinu již velmi dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie a literaturu. Termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými zájemci.

MAĎARŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 5200,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.

MAĎARŠTINA- ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 5200,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností. Stačí vám připojení k internetu a můžete začít ihned.

MAĎARSKO- SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznamka 520,-Kč / 60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance, individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi. Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám.
LETNÍ VÝUKA
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
červenec-srpen pondělí-pátek dopoledne-odpoledne 8.30-10.30 120 minut 6000,-Kč
Kurz bude přizpůsoben počtu a požadavkům studentů viz ceník

Lektoři

Lektorka - rodilá mluvčí mluvící česky, absolventka FF v Budapešti, která Vám pomůže zvládnou maďarštinu se všemi jejími záludnostmi.

Učebnice

Maďarské učebnice "Új színes magyar nyelvkönyv", "Halló, itt Magyarország" nebo "Magyarul-lepesenkent" a materiály připravené pro Vás lektorkou.

Firemní výuka maďarštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod se zahraničními firmami a mezi nimi jsou i maďarské společnosti? Při všech jednáních Vám znalost maďarštiny určitě pomůže, třeba jen při neformálních schůzkách a setkáních. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online-vyuka. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte maďarsky.

Online výuka maďarštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz maďarštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího a určitě pomůže při nácviku výslovnosti. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Maďarsko a maďarština

Během častého cestování do zahraničí se stává vaším nejoblíbenějším cílem Maďarsko? Chcete se proto naučit maďarsky, ale na samostudium si netroufáte? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných více než 40 jazyků a maďarština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy maďarštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

O maďarštině

Ukázka textu

Az esctoday.com értesülése szerint nem lesz magyar fellépő az 51. Eurovíziós Dalversenyen, amit Athénben rendeznek, így 2006-ban nem hallhatnak majd az európai tévénézők magyar dalt a nemzetközi fesztivál élő tévéközvetítésén. Az információt az eddigi nevezések is alátámasztják, mivel a biztosnak tűnő indulók között nincs magyar név.

Maďarsky se domluvíte:

v Maďarsku a na Slovensku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku v oblastech hraničících s Maďarskem.

Další jazyky,

které se u nás můžete naučit: především další ugrofinský jazyk Evropy - finštinu a dále třeba ruštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu.

Česko - maďarská / maďarsko - česká konverzace

Jedete na výlet za poznáním nebo velmi oblíbených termálních lázní, nebo přijíždí pracovní kolega z maďarské firmy a rádi byste se "blýskli" několika větami v maďarštině? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - maďarskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - MAĎARSKÉ KONVERZACE.

Z Maďarska se můžete vracet přes Rakousko a může se Vám také hodit ČESKO - NĚMECKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.