Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Dana Čepková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY MAĎARŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka maďarštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte - rádi Vám poskytneme všechny podrobnosti o výuce.

ROZVRH KURZŮ MAĎARŠTINY V SEMESTRU

MAĎARŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - PODZIMNÍ SEMESTR 2017 - ÚNOR 2018

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci čtvrtek 18.35-20.05 21.9.-15.2. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
1. - začátečníci-dopolední středa 9.00-10.30 20.9.-31.1. 38hod/45min 19 týdnů 4.230,-
Nabízený rozvrh můžeme přizpůsobit Vašim časovým možnostem - uvádějte je prosím v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout. V případě zájmu otevřene také další kurz.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kroužků naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

MAĎARŠTINA POKROČILÍ - PODZIMNÍ SEMESTR 2017 - ÚNOR 2018

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí čtvrtek 17.00-18.30 21.9.-15.2. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
konverzace s rodilou mluvčí podle dohody podle dohody září-únor 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
Kurz pro mírně pokročlé je pokračující z jarního semestru a po konzultaci s lektorkou se do něj můžete přidat.
Kurzy na vyšších úrovních znalostí až po konverzační úroveň pro Vás otevřeme podle zájmu Vás studentů.
Časy konání lze po vzájemné domluvě upravit.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - v menších je o něco vyšší - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.
Kurz na konverzační úrovni je určen pro ty, kteří maďarštinu již velmi dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie a literaturu. Termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými zájemci.

MAĎARŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.650,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY na všech úrovních znalostí pro Vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.

MAĎARŠTINA- ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10 hodin / 60 min 4.100,-
Individuální výuka MAĎARŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro Vás, kdo nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle Vašich časových možností. Stačí Vám připojení k internetu a můžete začít kdykoliv.

MAĎARSKO- SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznamka 465,-Kč 60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi. Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme Vaši potřebám.

Lektoři

Lektorka - rodilá mluvčí mluvící česky, absolventka FF v Budapešti, která Vám pomůže zvládnou maďarštinu se všemi jejími záludnostmi.

Učebnice

Maďarské učebnice "Új színes magyar nyelvkönyv", "Halló, itt Magyarország" nebo "Magyarul-lepesenkent" a materiály připravené pro Vás lektorkou.

Firemní výuka maďarštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod se zahraničními firmami a mezi nimi jsou i maďarské společnosti? Při všech jednáních Vám znalost maďarštiny určitě pomůže, třeba jen při neformálních schůzkách a setkáních. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online-vyuka. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte maďarsky.

Online výuka maďarštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz maďarštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího a určitě pomůže při nácviku výslovnosti. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Maďarsko a maďarština

Během častého cestování do zahraničí se stává vaším nejoblíbenějším cílem Maďarsko? Chcete se proto naučit maďarsky, ale na samostudium si netroufáte? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných více než 40 jazyků a maďarština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy maďarštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

O maďarštině

Ukázka textu

Az esctoday.com értesülése szerint nem lesz magyar fellépő az 51. Eurovíziós Dalversenyen, amit Athénben rendeznek, így 2006-ban nem hallhatnak majd az európai tévénézők magyar dalt a nemzetközi fesztivál élő tévéközvetítésén. Az információt az eddigi nevezések is alátámasztják, mivel a biztosnak tűnő indulók között nincs magyar név.

Maďarsky se domluvíte:

v Maďarsku a na Slovensku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku v oblastech hraničících s Maďarskem.

Další jazyky,

které se u nás můžete naučit: především další ugrofinský jazyk Evropy - finštinu a dále třeba ruštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu.

Česko - maďarská / maďarsko - česká konverzace

Jedete na výlet za poznáním nebo velmi oblíbených termálních lázní, nebo přijíždí pracovní kolega z maďarské firmy a rádi byste se "blýskli" několika větami v maďarštině? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - maďarskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - MAĎARSKÉ KONVERZACE.

Z Maďarska se můžete vracet přes Rakousko a může se Vám také hodit ČESKO - NĚMECKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.