Jazykov├ę kurzy
Firemn├ş v├Żuka
Individu├íln├ş v├Żuka
On-line v├Żuka
Kontakt
Logo jazykov├ę ┼íkoly Jazykov├í ┼íkola, Mgr. Hana Jir├ískov├í
JAZYKOV├ü ┼áKOLA SPECIALIZOVAN├ü NA ÔÇťOSTATN├ŹÔÇŁ JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY BOSEN┼ TINY - v├Żuka, informace a podrobnosti

K ide├íln├şmu studiu bosen┼ítiny i v┼íech dal┼í├şch jazyk┼» je v├Żhodn├ę studovat v mal├Żch krou┼żc├şch. Budete tedy studovat v krou┼żku, kde je nejv├şce 7 student┼», ale sp├ş┼í men┼í├şch - o bosen┼ítinu je men┼í├ş z├íjem, ne┼ż nap┼Ö├şklad o velmi p┼Ö├şbuznou chorvat┼ítinu. M┼»┼że se tak├ę st├ít, ┼że V├ím nab├şdneme kurz chorvat┼ítiny, pokud se nep┼Öihl├ís├ş v├şce z├íjemc┼» na kurz bosen┼ítiny. Drobn├ę rozd├şly V├ím lekto┼Öi vysv─Ťtl├ş b─Ťhem kurzu. T├şmto zp┼»sobem se ka┼żd├Ż dok├í┼że dob┼Öe sezn├ímit s jazykem, budete st├íle zapojeni do v├Żuky nejen s lektorou ale budete si moci hned nau─Źen├ę zkou┼íet v praktick├Żch konverza─Źn├şch cvi─Źen├şch se v┼íemi z├║─Źastn─Ťn├Żmi studenty. Podrobn─Ť o skupinov├Żch kurzech .
Samoz┼Öejmost├ş je i nab├şdka INDIVIDU├üLN├Ź V├ŁUKY - pokud tuto v├Żuku preferujete a nebo pokud nem┼»┼żete z r┼»zn├Żch d┼»vod┼» doch├ízet do pravideln├Żch kurz┼». V├şce o individu├íln├ş v├Żuce
M┼»┼żete se tak├ę p┼Öihl├ísit s Va┼íimi p┼Ö├íteli, kte┼Ö├ş maj├ş v├í┼żn├Ż z├íjem o Bosnu a Hercegovinu nebo pracovn├şmi kolegy jako UZAV┼śEN├Ł KROU┼ŻEK a za─Ź├şt studovat kdykoliv podle Va┼íich mo┼żnost├ş.
V p┼Ö├şpad─Ť z├íjmu m┼»┼żete hned poslat p┼Öihl├í┼íku, nebo n├ím zavolejte.

ROZVRH KURZ┼« BOSEN┼ TINY V SEMESTRU

BOSEN┼áTINA ZA─î├üTE─îN├ŹCI - LETN├Ź SEMESTR ├ÜNOR - ─îERVEN 2020

Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
1. - za─Ź├íte─Źn├şci podle domluvy podle domluvy podle domluvy 40hod/45min 20 t├Żdn┼» 5000,-K─Ź
Bosen┼ítina je jazyk,na jeho┼ż v├Żuku se hl├ís├ş velmi m├ílo z├íjemc┼», jsme schopni p┼Öizp┼»sobit term├şn va┼íim po┼żadavk┼»m.
Pros├şm v p┼Öihl├í┼íce uv├íd─Ťjte sv├ę ─Źasov├ę mo┼żnosti.
Ceny plat├ş pro kurz 4-7 student┼» - p┼Öehled cen men┼í├şch kurz┼» naleznete na odkazu CENY KURZ┼«.
V p┼Ö├şpad─Ť mal├ęho z├íjmu p┼Öihl├í┼íen├Żch v├ím nab├şz├şme kurzy chorvat┼ítiny, kter├í je s bosen┼ítinou velmi p┼Ö├şbuzn├í.

BOSEN┼áTINA POKRO─îIL├Ź - LETN├Ź SEMESTR - ├ÜNOR - ─îERVEN 2020

Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
3. - pokro─Źil├ş podle domluvy podle domluvy podle domluvy 40hod/45min 20 t├Żdn┼» 5000,-K─Ź
konverzace s rod. mluv─Ź├ş podle domluvy podle domluvy podle domluvy 40hod/45min 20 t├Żdn┼» 5000,-K─Ź
Proto┼że se jedn├í o jazyk,na jeho┼ż v├Żuku se hl├ís├ş velmi m├ílo z├íjemc┼», jsme schopni p┼Öizp┼»sobit term├şn va┼íim po┼żadavk┼»m.
Pros├şm, v p┼Öihl├í┼íce uv├íd─Ťjte sv├ę ─Źasov├ę mo┼żnosti a ├║rove┼ł sv├Żch znalost├ş bosen┼ítiny.
Dal┼í├ş kurzy i na jin├Żch ├║rovn├şch i konverza─Źn├ş up┼Öesn├şme podle z├íjmu student┼».
Ceny plat├ş pro kurz 4-7 student┼» - p┼Öehled cen men┼í├şch kurz┼» naleznete na odkazu CENY KURZ┼«.

BOSEN┼áTINA - INDIVIDU├üLN├Ź

Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
V┼íechny ├║rovn─Ť podle domluvy podle domluvy podle vlastn├şch mo┼żnost├ş bloky 10 hod / 60 min 5200,-
Individu├íln├ş v├Żuka BOSEN┼áTINY na v┼íech ├║rovn├şch znalost├ş pro v├ís, kte┼Ö├ş nem┼»┼żete doch├ízet na pravidelnou v├Żuku, nebo preferujete individu├íln├ş v├Żuku. Plat├ş se po bloc├şch 10 lekci 60 nebo 90 minut.

BOSEN┼áTINA - ONLINE INDIVIDU├üLN├Ź

Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
V┼íechny ├║rovn─Ť podle domluvy podle domluvy podle Va┼íeho uv├í┼żen├ş bloky 10 hod / 60 min 4.100,-
Individu├íln├ş v├Żuka BOSEN┼áTINY ONLINE na v┼íech ├║rovn├şch znalost├ş pro v├ís, kte┼Ö├ş nem┼»┼żete doch├ízet na v├Żuku do jazykov├ę ┼íkoly - studovat m┼»┼żete kdykoliv a odkudkoliv z ─îR, Bosny a Hercegoviny, Slovenska i cel├ęho sv─Ťta v rozsahu a intenzit─Ť podle sv├Żch ─Źasov├Żch mo┼żnost├ş.

BOSNA a HERCEGOVINA - SEZN├üMEN├Ź SE S KULTURN├ŹM PROST┼śED├ŹM

Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 5200,-K─Ź 60min
Pro podnikatele, zam─Ťstnance firem i individu├íln├ş cestovatele nab├şz├şme stru─Źn├Ż ├║vod do jazyka a sezn├ímen├ş se s histori├ş, kulturn├şm prost┼Öed├şm a re├íliemi Bosny a Hercegoviny.
Tyto znalosti jsou velkou v├Żhodou p┼Öi jedn├ín├ş s obchdn├şmi partnery i v┼íech ostatn├şch aktivit├ích.
LETN├Ź KURZY
Semestr den v├Żuky ─Źas v├Żuky od - do hodina K─Ź
letn├ş pond─Ťl├ş dopoledne-odpoledne 9.00-11.00, 14.00-16.00 120 minut 2000,-K─Ź
Intnzita kurzu i term├şn mohou b├Żt upraveny podle va┼íich pot┼Öeb

Lektoři

Bosen┼ítinu u─Ź├şm spole─Źn─Ť s kolegy z FF v Praze.

U─Źebnice

Bosensk├í u─Źebnice a k v├Żuce pou┼ż├şv├í lektorka nav├şc mnoha dopl┼łuj├şc├şch materi├íl┼» pro zvl├ídnut├ş od ─Źe┼ítiny dost odli┼ín├ę bosensk├ę gramatiky, slovn├ş z├ísoby a procvi─Źov├ín├ş konverza─Źn├şch dovednost├ş.

Jako alternativa lze pou┼ż├şt i chorvatsk├ę u─Źebnice: Dobro do┼íli, U─Źimo hrvatsky, Hrvatski za po─Źetnike a na pokro─Źil├ę a konverza─Źn├ş ├║rovni pak novinov├ę ─Źl├ínky, dal┼í├ş texty a internet.

Firemn├ş v├Żuka bosen┼ítiny

N├íle┼ż├ş mezi va┼íe firemn├ş ─Źi obchodn├ş partnery spole─Źnost z Bosny a Hercegoviny? Znalost jazyka V├ím ur─Źit─Ť pom┼»┼że nejen p┼Öi obchodn├şch jedn├ín├şch, ale i mimopracovn├şch setk├ín├şch. Firemn├ş v├Żuka se odv├şj├ş podle Va┼íich konkr├ętn├şch po┼żadavk┼» a pot┼Öeb spole─Źnosti. V├Żuka m┼»┼że prob├şhat p┼Ö├şmo na pracovi┼íti (u┼íet┼Ö├şte tak pracovn├ş ─Źas), nebo v klidu v na┼íich pro jazykovou v├Żuku vybaven├Żch u─Źebn├ích v centru Prahy. Intenzitu lekc├ş a odborn├ę zam─Ť┼Öen├ş si ur─Źujete sami podle Va┼íich ─Źasov├Żch mo┼żnost├ş. V├Żuku V├ím zajist├şme pro za─Ź├íte─Źn├şky, m├şrn─Ť a st┼Öedn─Ť pokro─Źil├ę i na konverza─Źn├ş ├║rovni.

P┼Öe─Źt─Ťte si podrobn─Ťji o FIREMN├ŹCH KURZECH.
Tak├ę V├ím krom─Ť jazykov├Żch kurz┼» nab├şz├şme sezn├ímen├ş se s histori├ş, kulturou, zvyky, re├íliemi a politickou situac├ş Chorvatska pro spr├ívnou orientaci a dobrou znalost prost┼Öed├ş p┼Öi podnik├ín├ş.

A pokud m├í Va┼íe firma s├şdlo mimo Prahu, nab├şz├şme V├ím v├Żuku online - na d├ílku. V├Żuka prob├şh├í p┼Ö├şmou komunikac├ş s lektory prost┼Öednictv├şm po─Ź├şta─Źe. V├şce o ONLINE V├ŁUCE - nemus├şte ztr├ícet ─Źas cestou do ┼íkoly - posad├şte se k po─Ź├şta─Źi, spoj├şte se s lektorem v jazykov├ę ┼íkole a m┼»┼żete za─Ź├şt dal┼í├ş lekci. Odpadnou V├ím ─Źas i prost┼Öedky za doj├ş┼żd─Ťn├ş.

Online v├Żuka bosen┼ítiny

Jestli┼że nem├íte mo┼żnost nav┼ít─Ťvovat jazykov├ę kurzy v Praze a p┼Öesto se chcete bosen┼ítinu nau─Źit, zvolte studium online. Tato v├Żuka je prakticky rovnocenn├í individu├íln├ş v├Żuce v u─Źebn├ích jazykov├ę ┼íkoly. Online kurz m┼»┼żete zah├íjit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv z na┼í├ş republiky nebo odkudkoliv ze zahrani─Ź├ş. V├Żuka je podm├şn─Ťna pouze po─Ź├şta─Źem trvale p┼Öipojen├Żm k internetu, voln─Ť dostupn├Żmi programy, mikrofonem, reproduktory. V├Żhodou je i webov├í kamera, abyste nejen l├ępe poznali sv├ęho vyu─Źuj├şc├şho ale p┼Öedev┼í├şm pro lep┼í├ş zvl├ídnut├ş fonetiky i praktick├ę konverzace. P┼Öe─Źt─Ťte si v├şce o tom, jak prob├şh├í ONLINE V├ŁUKA. Nemus├şte se vzd├ílit z domova nebo kancel├í┼Öe - sta─Ź├ş zapnout po─Ź├şta─Ź, spojit se s lektorem v jazykov├ę ┼íkole a m┼»┼żete za┼ż├şt...

Ukázka textu

Sva vrata muzeja i galerija bila su protekle no─çi otvorena u cijeloj Evropi. Evropska no─ç muzeja (manifestacija koja je 1999. godine pokrenuta u Francuskoj, a od 2005. na inicijativu i u koordinaciji Francuske muzejske direkcije organizuje se u evropskim muzejima pod pokroviteljstvom Vije─ça Evrope te UNESCO-a i ICOM-a) omogu─çava posjetiocima da se no─çu besplatno upoznaju s muzejima i njihovim zbirkama. Tako je bilo i protekle no─çi, sa subote na nedjelju, u 40 zemalja i vi┼íe od tri hiljade institucija u kojima je odr┼żana Evropska no─ç muzeja 2011.

Bosensky se domluv├şte:

V Bosn─Ť a Hercegovin─Ť a bez probl├ęm┼» v Chorvatsku, Srbsku a ─îern├ę ho┼Öe.

Dal┼í├ş jazyky st┼Öedomo┼Ö├ş

kter├ę u n├ís m┼»┼żete studovat: chorvat┼ítinu, srb┼ítinu, slovin┼ítinu, ture─Źtinu, arab┼ítinu, ┼Öe─Źtinu, ital┼ítinu a ┼ípan─Ťl┼ítinu .

─îesko - bosensk├í / bosensko - ─Źesk├í konverzace

Do Bosny a Hercegoviny zat├şm moc turist┼» nejezd├ş. Nev├ş o co p┼Öich├ízej├ş, jej├ş p┼Ö├şroda je kouzeln├í na mnoha m├şstech je┼ít─Ť divok├í nezni─Źen├í civilizac├ş (z n─Ťkter├Żch ┼Öek se je┼ít─Ť m┼»┼żete nap├şt) a r┼»znorod├í. P┼Ö├şmo r├íj pro milovn├şky hor, divok├Żch ┼Öek a voln├ę p┼Ö├şrody. I kdy┼ż je na n─Ťkter├Żch m├şstech d├ívat pozor na poz┼»statky ned├ívn├ę v├ílky - minov├í pole. Stejn─Ť tak m┼»┼żete nav┼ít├şvit mnoh├í zaj├şmav├í m─Ťsta - ur─Źit─Ť Sarajevo, Banja Luku, Travnik, Mostar, Po─Źitelj, Jajce. V┼íude najdete mnoho zaj├şmav├ęho. A kdo ochutn├í m├şstn├ş dom├íc├ş speciality... Pam─Ťtn├şci si vzpomenou na zapomenut├ę chut─Ť j├şdla z ml├íd├ş, kdy smetana byla byla smetanou, pod├ęl silnic si m┼»┼żete koupit lesn├ş jahody, dom├íc├ş med, rakiji, s├Żry, pr┼íut a plno dal┼í├şch laskomin, po kter├Żch se V├ím bude dlouho st├Żskat. Nezb├Żv├í ne┼ż doufat, ┼że tam na┼Ö├şzen├ş evropsk├Żch byrokrat┼» a na┼Öizova─Ź┼» v┼íech mo┼żn├Żch zhovadilost├ş se v┼íemi jejich na┼Ö├şzen├şmi doraz├ş co nejpozd─Ťji - nejrad─Ťji nikdy. Ale to je asi utopie - blbci jsou nezni─Źiteln├ş. Ale k bosen┼ítin─Ť. S ─Źe┼ítinou si mo┼żn├í vysta─Ź├şte, ale promluv├şte-li "bosanski", z├şsk├íte si daleko rychleji p┼Ö├şze┼ł dom├íc├şch. Nau─Źte se pot┼Öebn├ę z├íkladn├ş fr├íze na internetov├Żch str├ínk├ích, kde m┼»┼żete sami online sestavit ─Źesko - bosenskou konverzaci , p┼Ö├şpadn─Ť vybrat n─Ťkter├Ż z dal┼í├şch 47 jazyk┼», kter├ę lze vz├íjemn─Ť libovoln─Ť nakombinovat.
M┼»┼żete si tak├ę p┼Ö├şmo ze str├ínek voln─Ť vytisknout (form├ít PDF) a slo┼żit se┼íitek t├ęto ─îESKO - BOSENSK├ü KONVERZACE a vyrazit na cesty za pozn├ív├ín├şm.