Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY BĚLORUŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky a podle zájmu i kroužky od mírně pokročilých po konverzaci. Běloruština je ale jazyk, o který není velký zájem a počítejte prosím tedy s tím, že výuka bude s velkou pravděpodobností individuální nebo jen v malém kroužku. Začít se studiem můžete tedy kdykoliv. Informujte se prosím na aktuální stav.

Výuka běloruštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech. Výuka je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích. Budete tak stále aktivně zapojeni do výuky a nové znalosti si tak budete hned upevňovat častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektorou i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH KURZŮ na daný semestr.

Samozřejmě můžete studovat i individuálně - pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů a nebo pokud tuto výuku upřednostňujete. Přečtěte si více o tom, jak je INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA organizována. V případě individuální výuky můžete začít studovat kdykoliv během roku.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a také v tomto případě můžete začít studovat třeba příští týden.

ROZVRH KURZŮ BĚLORUŠTINY V SEMESTRU

BĚLORUŠTINA - LITERATURA, KULTURA, REÁLIE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
konverzace podle domluvy podle domluvy v jarním semestru 40/45 min 20 týdnů 5000,-Kč
Kurz pro přátele Běloruska na pokročilé konverzační úrovni pro ty, kteří se chtějí hlouběji seznámit s literaturou, kulturou, historií a reáliemi této země.

BĚLORUŠTINA - ON-LINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
ON-LINE podle domluvy KDYKOLIV KDYKOLIV bloky 10hodin / 60 min 4.100,-
Individuální výuka běloruštiny on-line od začátečníků po konverzaci s rodilým mluvčím pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku - začít můžete kdykoliv (A ODKUDKOLIV!) v rozsahu a intenzitě podle vašich časových možností. Platí se po blocích minimálně 10 vyučovacích lekcí /60 minut.

BĚLORUSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy ?/ 60 min 520,- Kč /60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Běloruska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektorka

Lektorka - rodilá mluvčí, se kterou spolupracujeme dlouhodobě - učí především ruštinu v její studenti v kurzech jazykové školy i ve firmách jsou s ní spokojeni a pokračují už několik semestrů.
Věnuje se literární tvorbě, píše básně i texty písní, které pak zpívají polulární běloruské zpěvačky, maluje, ale především výborně učí.

Učebnice

Běloruské učebnice a vlastní materiály, která si připravuje lektorka.

Online výuka běloruštiny

Jestliže není v blízkosti VAšeho bydliště jazyková škola, kde byste mohli tento jazyk studovat, nabízíme Vám výuku online prostřednictvím přímé komunikace s lektorkou prostřednictvím počítače. Internetový online kurz můžete tak začít nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Tato forma výuky je podmíněna pouze dobrým připojením k internetu, počítačem, mikrofonem, a sluchátky. Velkou výhodou je i webová kamera, abyste lépe poznali svou vyučující. Pomůže Vám při především při fonetice. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Ukázka textu

Дык вось, аднаго разу Тоню тэрмінова выклікаў старшыня калгасу і наказаў ляцець маланкай на фэрму, дзе ўсю ноч раўла млявая карова. І наказаў пасьпяшацца. У апошнюю хвіліну старшыня кінуў вэтэрынарцы:

Bělorusky se domluvíte v:

Bělorusku, ve východní části Polska a v diasporách v zemích bývalého Sovětského svazu, USA i jiných státech.

Další jazyky regionu,

které u nás můžete studovat: polštinu, litevštinu, lotyštinu, ruštinu ale i další slovanské jazyky - chorvatštinu nebo srbštinu a jiné.

Česko - běloruská konverzace

Rádi navštěvujete země, kam nejezdí mnoho turistů? Bělorusko by mohlo být cílem Vaší další cesty za poznáním především pro své specifické přírodní krásy. Třeba Bělověžský prales, kde si můžeme udělat představu, jak vypadala velká část střední a východní Evropy, nebo Polesí - zalesněná rovina kolem řeky Pripjať na jihu.
Velmi pravděpodbně si na cestách vystačíte s ruštinou, ale přece jen. Zkuste se naučit alespoň základní fráze. Najdete je na internetových stránkách, které jsme pro Vás připravili a kde si je můžete sami online sestavit nejen v kombinaci s češtinou, ale i mnoha dalšími jazyky česko - běloruská konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků, které lze vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - BĚLORUSKÁ KONVERZACE a vyrazit na cesty.