Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY POLŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka polštiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku polštiny v pravidelných pololetních semestrech, které vždy pokračují navazující úrovní v dalších semestrech. Výuka je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr.

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu. Kurz portugalštiny může probíhat i na úrovni specializované konverzace se zaměřením podle Vaší odpornosti. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ POLŠTINY V SEMESTRU

POLŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2022 - ÚNOR 2023

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. začátečníci středa 19.00-20.30 8.9.- 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
1. začátečníci pondělí 17.00-18.30 6.9. -23.1. 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
1. víkendový sobota 10.00-11.30/10.00-13.00 podle dohody 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
Rozvrh můžeme ještě přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce (den, časové rozmezí), abychom k nim mohli přihlédnout.
Podle zájmu lze otevřít i další kurzy.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších skupin naleznete na odkazu CENY KURZŮ.
Víkendový kurz polštiny pro vás, kteří nemůžete chodit ve všední dny.
Víkendový kurz může být po dohodě s účastníky 1x za dva týdny 4 vyučovací hodiny/10 sobot.

POLŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2022 - ÚNOR 2023

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
3. - středně pokročilí středa 17.15-18.45 8.9.-25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
konverzace s rod.mluvčím úterý 19.05-20.35 7.9.-25.1. 20hod/90min 20 týdnů 6000,-Kč
Rozvrh můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce (den, časové rozmezí). Termín konání kurzů lze po vzájemné domluvě upravit.
Podle zájmu vám nabídneme kurzy dalších úrovní znalostí.Prosím, v přihlášce úroveň svých dosavadních znalostí polštiny.
Kurz na konverzační úrovni s plně kvalifikovaným lektorem - rodilým mluvčím, je určen pro ty, kteří polštinu dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie, techniku, obchod, cestování i polskou kulturu.

POLŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 5200,-
Individuální výuka POLŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.
Vyučující jsou rodilí mluvčí s odpovídajícím univerzitním vzděláním, mluvící zárověň výborně česky.
Platí se po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut.

POLŠTINA - ONLINE individuální

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 5200,-
Individuální výuka POLŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Polska, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

POLSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy ?/ po 60 minutách 520,-Kč / 60min
Pro firmy, jejich zaměstnance a podnikatele spolupracující s polskými firmami i individuální zájemce nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se s kulturním prostředím a reáliemi této země. Tyto znalosti vám mohou pomoci při jednání s obchodními partnery, společenských i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektoři

Polští lektoři, mluvící zároveň dokonalou češtinou a s odpovídajícím vzděláním.

Učebnice

Základní učebnicí pro výuku je CORAZ BLIŻEJ POLSKI a mnoho vlastních materiálů lektora, které Vám pomohou lépe pronikat do tohoto jazyka a pro nás odlišné výslovnosti nejen písmene Ř.

Firemní výuka polštiny

Spolupracujete nebo obchodujete se společností z Polska? Znalost jazyka a také reálií této země (které jsou součástí výuky) je v tom případě neocenitelnou výhodou. Nabízíme Vám její výuku buď přímo na pracovišti nebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka na pracovišti závisí na konkrétní dohodě s Vámi, v tom případě vám odpadne čas na dopravu do učeben jazykové školy. V našich učebnách Vám nabízíme zase klid a soustředění pouze na výuku. Intenzitu a rozsah výuky si určujete sami a zajistíme Vám ji od začátečníků po konverzaci. Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, zvyky a reáliemi pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání. Lektor Vám rám rád všechno vysvětlí - samozřejmě v polštině.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte polsky.

Online výuka polštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz polštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Polsko a polština

Země našich severních sousedů Polsko, země nám velmi blízká. Jestliže ji rádi navštěvujete, ať už na dovolenou nebo pracovně, nebo máte v Polsku přátele - dobrá znalost polštiny se Vám bude velmi hodit. Češtinou se možná trochu domluvíte, ale se známými si určitě chcete popovídat víc. V naší jazykové škole Vás výborný polský lektor naučí od základů po konverzační úroveň.

O Polštině

Ukázka textu

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty... jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość ? ".

Polsky se domluvíte:

v Polsku, částečně v Litvě, Lotyšsku, Ukrajině na Slovensku u nás v ČR ve Slezsku a příhraničních oblastech a v polských komunitách v celé Evropě, USA i jinde.

Další slovanské jazyky,

které se u nás můžete naučit: ruštinu, bulharštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu.

Česko - polská / polsko - česká konverzace

Jedete na výlet za poznáním nebo nákupem do Polska, nebo přijíždí pracovní kolega z polské firmy a rádi byste se "blýskli" několika větami v polštině? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - polskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - POLSKÉ KONVERZACE.

Z Polska se můžete vracet přes Německo - může se Vám tedy hodit také ČESKO - NĚMECKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.