Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Dana Čepková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY POLŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka polštiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku polštiny v pravidelných pololetních semestrech, které vždy pokračují navazující úrovní v dalších semestrech. Výuka je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr.

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu. Kurz portugalštiny může probíhat i na úrovni specializované konverzace se zaměřením podle Vaší odpornosti. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ POLŠTINY V SEMESTRU

POLŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - PODZIMNÍ SEMESTR - ZÁŘÍ 2016-ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1./ začátečníci středa 19.00-20.30 21.9. -15.2. bez 28.9. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
1./ začátečníci pondělí 17.00-18.30 10.10.-6.2. 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
1. víkendový sobota 10.00-11.30/10.00-13.00 1.10. -4.3. bez 29.10. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
POZNÁMKY
Rozvrh je naše nabídka a můžeme ho přizpůsobit Vašim časovým možnostem - uvádějte je prosím v přihlášce (den, časové rozmezí), abychom k nim mohli přihlédnout. Termín konání kroužků lze po vzájemné domluvě upravit.
Podle zájmu Vás studentů otevřeme i další kroužky.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kroužků naleznete na odkazu CENY KURZŮ.
Víkendový kurz polštiny pro Vás, kteří nemůžete chodit ve všední dny.
Víkendový kurz může být po dohodě s účastníky 1x za dva týdny 4 vyučovací hodiny/10 sobot.

POLŠTINA POKROČILÍ - PODZIMNÍ SEMESTR - ZÁŘÍ 2016-ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
3. - středně pokročilí středa 17.15-18.45 21.9. -15.2. bez 28.9. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
konverzace s rod.mluvčím úterý 19.05-20.35 20.9. - 7.2. 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
POZNÁMKY
Rozvrh je naše nabídka a můžeme ho přizpůsobit Vašim časovým možnostem - uvádějte je prosím v přihlášce (den, časové rozmezí), abychom k nim mohli přihlédnout. Termín konání kroužků lze po vzájemné domluvě upravit.
Podle zájmu Vám nabídneme kurzy dalších úrovní znalostí.Prosím v přihlášce uvádějte Vaše časové možnosti pro návštěvu kurzu a úroveň Vašich dosavadních znalostí polštiny. .
Kurz na konverzační úrovni s plně kvalifikovaným lektorem- rodilým mluvčím je určen pro ty, kteří polštinu dobře ovládají, a je zaměřen na komunikační dovednosti, reálie, techniku, obchod, cestování i polskou kulturu.

POLŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 4.650
Individuální výuka POLŠTINY na všech úrovních znalostí pro Vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.
Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

POLŠTINA - ONLINE individuální

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 4.100,-
Individuální výuka POLŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro Vás, kdo nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Polska, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle Vašich časových možností.

POLSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy ?/ po 60 minutách 420,-Kč 60min
Pro firmy, jejich zaměstnance a podnikatele spolupracující s polskými firmami i individuální zájemce nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se s kulturním prostředím a reáliemi této země. Tyto znalosti Vám mohou pomoci při jednání s obchodními partnery, společenských i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme Vaši potřebám. Přednášející je polský lektor mluvící česky s přehledem o dění v Polsku.

Lektoři

Výborný lektor - rodilý mluvčí, mluvící zároveň dokonalou češtinou, absolvent polonistiky a bohemistiky ve Wroclawi. Vyučuje v kurzech naší jazykové školy i ve firmách od začátečníků po konverzační úroveň a studenti jsou s ním velmi spokojeni.

Učebnice

Základní učebnicí pro výuku je CORAZ BLIŻEJ POLSKI a mnoho vlastních materiálů lektora, které Vám pomohou lépe pronikat do tohoto jazyka a pro nás odlišné výslovnosti nejen písmene Ř.

Firemní výuka polštiny

Spolupracujete nebo obchodujete se společností z Polska? Znalost jazyka a také reálií této země (které jsou součástí výuky) je v tom případě neocenitelnou výhodou. Nabízíme Vám její výuku buď přímo na pracovišti nebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka na pracovišti závisí na konkrétní dohodě s Vámi, v tom případě vám odpadne čas na dopravu do učeben jazykové školy. V našich učebnách Vám nabízíme zase klid a soustředění pouze na výuku. Intenzitu a rozsah výuky si určujete sami a zajistíme Vám ji od začátečníků po konverzaci. Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, zvyky a reáliemi pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání. Lektor Vám rám rád všechno vysvětlí - samozřejmě v polštině.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte polsky.

Online výuka polštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz polštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Polsko a polština

Země našich severních sousedů Polsko, země nám velmi blízká. Jestliže ji rádi navštěvujete, ať už na dovolenou nebo pracovně, nebo máte v Polsku přátele - dobrá znalost polštiny se Vám bude velmi hodit. Češtinou se možná trochu domluvíte, ale se známými si určitě chcete popovídat víc. V naší jazykové škole Vás výborný polský lektor naučí od základů po konverzační úroveň.

O Polštině

Ukázka textu

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty... jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość ? ".

Polsky se domluvíte:

v Polsku, částečně v Litvě, Lotyšsku, Ukrajině na Slovensku u nás v ČR ve Slezsku a příhraničních oblastech a v polských komunitách v celé Evropě, USA i jinde.

Další slovanské jazyky,

které se u nás můžete naučit: ruštinu, bulharštinu, chorvatštinu, srbštinu, slovinštinu i slovenštinu.

Česko - polská / polsko - česká konverzace

Jedete na výlet za poznáním nebo nákupem do Polska, nebo přijíždí pracovní kolega z polské firmy a rádi byste se "blýskli" několika větami v polštině? Naučte se potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - polskou konverzaci , případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Ty lze mezi sebou vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - POLSKÉ KONVERZACE.

Z Polska se můžete vracet přes Německo - může se Vám tedy hodit také ČESKO - NĚMECKÁ KONVERZACE, nebo některá z dalších téměř 50, které jsme pro Vás připravili.