Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY INDONÉŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka indonéštiny v kurzech

je možná v malých kroužcích - sedm studentů je maximum pro všechny kurzy v naší jazykové škole a pro indonéštinu jsou kroužky ještě menší. Méně studentů vám dává větší šance k porozumění jazyka a procvičení konverzace s ostatními studenty a lektorem. Výuka je tak efektivní a jste do ní stále zapojeni a snáze tím si vše osvojíte a zapamatujete.

Přečtěte si podrobnější informace o skupinových kurzech a přečtěte si ROZVRH KURZŮ INDONÉŠTINY pro začátečníky i pokročilé v tomto semestru. Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů i během semestru (pokud na odpovídající úrovni znalostí bude probíhat) kdykoliv přidat a platit pak budete jen příslušnou část kurzu.

Samozřejmostí je nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít pak můžete se studiem kdykoliv.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte - rádi Vám podáme podrobnější informace.

ROZVRH KURZŮ INDONÉŠTINY V TOMTO SEMESTRU

INDONÉŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1.začátečníci úterý 16.30-18.00 1.9.-19.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1.začátečníci - velmi mírně pokročilí čtvrtek 16.45-18.15 3.9.-21.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
POZNÁMKY
Protože se jedná o jazyk,na jehož výuku se hlásí méně zájemců, nabízíme den a čas výuky jen orientačně a jsme schopni přizpůsobit termín vašim požadavkům - uvádějte je, prosím, v přihlášce.
V případě zájmu otevřeme další kurzy.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

INDONÉŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
mírně pokročilí čtvrtek 18.20-19.50 3.9.-21.1. 40hod/45min 20 týdnů 5000,-Kč
POZNÁMKY
Podle zájmu vás studentů otevřeme další kurzy od mírně pokročilých po konverzační úroveň.
Rozvrh můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ. Na pokročilejší úrovni jsou kurzy menší nebo individuální výuka.

INDONÉŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
individuálně podle domluvy kdykoliv kdykoliv bloky 10hod/60min 5200,-
Individuální výuka INDONÉŠTINY na všech úrovních znalostí pro ty, kteří nemohou docházet na pravidelnou výuku nebo preferují individuální výuku. Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

INDONÉŠTINA - ONLINE INDIVIDUÁLNÍĚ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 4.300,-
Individuální výuka INDONÉŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle vašich časových možností. Stačí vám připojení k internetu a můžete začít kdykoliv.

INDONÉSIE - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznámka 520,-Kč / 60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Indonésie pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi. Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.
MALAJSIE-REÁLIE, SEZNÁMENÍ S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
LETNÍ dle dohody dle dohody dle dohody dle dohody 520.-Kč /60 min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Malajsie pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi. Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektoři

Český lektor, absolvent FF UK.

Učebnice

Základní učebnicí je Basic Indonesian (používaná v Indonésii v kurzech pro cizince studující indonéštinu) v kombinaci s dalšími indonéskými a australskými učebnicemi a lektorka má připravených mnoho dalších vlastních materiálů pro výuku.

Firemní výuka indonéštiny

Je možné, že je mezi vašimi obchodními partnery Indonésie? Výuka indonéštiny ve firmě je možná a odvíjí se podle Vašich konkrétních požadavků. Naše jazyková škola se svými výbornými lektory Vám může nabídnou její výuku, ať už na vašem pracovišti nebo ve vybavených učebnách jazykové školy v centru Prahy - Hybernská ulice 22, kde je klid pro nerušené studium. Intenzitu a čas jednotlivých lekcí zle domluvit podle Vašich potřeb. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – od začátečníků po konverzační úroveň. Podrobně o firemních kurzech

Pro Vaše pracovníky odjíždějící na pracovní cestu nebo pobyt do Indonésie nabízíme kromě jazykové výuky také školení pro seznámení se s reáliemi, odlišnostmi života, kulturním prostředím a zvyklostmi. Kurz vede buď rodilý mluvčí nebo česká lektorka v Indonésii dlouho žijící a oba Vám mohou poskytnout mnoho užitečných informací.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorkou a můžete začít další lekcí tohoto jazyka.

Online výuka indonéštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Online internetový kurz indonéštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze počítačem s volně dostupnými programy trvale připojeným k internetu, mikrofonem a reproduktory nebo sluchátky. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého lektora nebo lektorku. Přečtěte si podrobně o tom, jak ONLINE VÝUKA probíhá.

Indonésie a indonéština

Dostali jste se na svých cestách do Indonésie a zalíbilo se Vám tam natolik, že se chcete naučit jazyk a vracet se tam častěji? V jazykové škole Terralinguarum Mgr. Dany Čepkové v Praze, Hybernské ulici 22, Vám můžeme výuku indonéštiny, nabídnout, stejně jako výuku některého z dalších 35 jazyků. Začít můžete jako začátečník nebo se přihlásit na pokročilé úrovni a naše lektorka nebo lektor - rodilý mluvčí Vám pomohou tento jazyk zvládnout. A nevadí, že nejste z Prahy nebo okolí, studovat můžete i online formou odkudkoliv.

Indonésky se domluvíte v:

Indonésii - téměř 200 miliónů jejích obyvatel
Pro většinu z nich to sice není rodný jazyk, ale téměř všichni ji ovládají.

Ukázka textu

Bendera Merah Putih
Bendera tanah airku
Gagah dan jernih tampak warnamu
Berkibarlah di langit yang biru
Bendera Merah Putih
Bendera bangsaku
Indonéská píseň

Další jazyky Asie

které u nás můžete studovat: bengálštinu, čínštinu, korejštinu, japonštinu, hindštinu, ujgurštinu a urdštinu.

Česko - indonéská konverzace

Vydáváte se poprvé do Indonésie a máte strach, že se ztratíte? Vezměte si sebou jako první pomoc tuto konverzaci. ČESKO - INDONÉSKOU KONVERZACI Sami si můžete online sestavit třeba na Vašem tabletu přímo na ulici a zeptat se na cestu k nejbližší restauraci. Nebo si můžete vybrat některý z dalších 47 jazyků. Ty lze vzájemně libovolně nakombinovat - tedy i indonésko - česky pro odpověď.
Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - INDONÉSKÁ KONVERZACE a vyrazit na cesty.

Česko - balijská konverzace

Stejně tak si, pokud v Indonésii cestujete na ostrov Bali, můžete najít ČESKO - BALIJSKOU KONVERZACI online konverzaci.
Nebo ji stejným způsoben vytisknout ČESKO - BALIJSKOU KONVERZACI .