Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Online výuka - základní informace

Výuka jazyků online probíhá jako výuka individuální mezi lektorem z jazykové školy v Praze a studentem z jeho domova nebo pracoviště.

Online výuku jazyků nabízíme těm z vás, kteří nemohou docházet do kurzů v jazykové škole a ne všude jsou vyučující jazyků v blízkosti Vašeho bydliště nebo pracoviště. Můžete tak studovat odkudkoliv, nejen z ČR nebo Slovenska, ale třeba ze země, kde aktuálně pobýváte a jejíž jazyk se potřebujete naučit.

Nesedíte spolu s lektorem v jedné učebně, ale jinak určitě oceníte možnost učení odkudkoli přímou komunikací s vyučujícím. Výuka jazyků přes internet vám také přinese úsporu času a cestovní náklady, které byste museli vynaložit na dojíždění do jazykové školy.

Nabízíme Vám výuku více než 40 jazyků a do studia se mohou pustit úplní začátečníci i pokročilí na jakékoliv úrovni znalostí včetně konverzace s rodilými mluvčími. Můžete se zaměřit na odborná témata podle Vaší specializace (technika, ekonomika, zdravotnictví, stavebnictví, přírodní vědy i jiné). Nabízíme Vám také přípravu na různé zkoušky (například FCE, CAE, DELE, DALF, státní jazykové zkoušky aj.)

Co budete potřebovat k online výuce

Kdy můžete začít a intenzita výuky

Studium jazyků lze začít kdykoliv a můžete si domluvit rozsah a intenzitu výuky. Lekce jsou většinou 1x nebo 2x týdně v rozsahu 60 nebo 90 minut. Lze se ale domluvit na jakékoliv jiné intenzitě výuky. Podle možností lektora se lze domluvit i na nepravidelných termínech.

Kdo Vás bude učit - naši lektoři

Vyučující lektoři jsou Češi nebo rodilí mluvčí - všichni s odpovídajícím univerzitním vzděláním a praxí s výukou daného jazyka.
Pokud jste začátečník nebo mírně pokročilý, doporučujeme české lektory. Uvedou Vás do problematiky daného jazyka, vysvětlí Vám gramatiku, slovní zásobu, výslovnost a vše s Vámi důkladně procvičí.
Na pokročilé a konverzační úrovni Vám mohou učit naši lektoři - rodilí mluvčí
Spolupracujeme se všemi lektory dlouhodobě a během výuky se tedy vyučující nemění. Lektoři jsou největším pokladem naší jazykové školy.

Cena online výuky

Je nižší než cena individuální výuky v učebnách jazykové školy. Podívejte se na náš ceník , nebo na ceny v rozvrzích u jednotlivých jazyků. Platí se předem na domluvený počet lekcí, obvykle po blocích 10 vyučovacích hodin.