Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Online výuka - základní informace

Výuka jazyků online probíhá jako výuka individuální mezi lektorem z jazykové školy v Praze a studentem z jeho domova nebo pracoviště.

Online výuku jazyků nabízíme těm z vás, kteří nemohou docházet do kurzů v jazykové škole. Můžete tak studovat odkudkoliv, nejen z ČR nebo Slovenska, ale třeba ze země, kde aktuálně pobýváte a jejíž jazyk se potřebujete naučit.

Nesedíte spolu s lektorem v jedné učebně, ale jinak určitě oceníte možnost učení odkudkoli přímou komunikací s vyučujícím. Výuka jazyků přes internet vám také přinese úsporu času a cestovní náklady, které byste museli vynaložit na dojíždění do jazykové školy.

Nabízíme výuku více než 40 jazyků, začít lze na jakékoli úrovni znalosti jazyka včetně konverzace s rodilými mluvčími. Můžete se zaměřit na odborná témata (technika, ekonomika, zdravotnictví, stavebnictví, přírodní vědy i jiné). Nabízíme také přípravu na různé zkoušky (například FCE, CAE, DELE, DALF, státní jazykové zkoušky aj.)

K online výuce je třeba

Kdy můžete začít a intenzita výuky

Studium jazyků lze začít kdykoliv a lze si domluvit rozsah a intenzitu výuky. Lekce jsou 60 nebo 90 minutové.

Naši lektoři

Vyučující lektoři on–line výuky jsou Češi nebo rodilí mluvčí - všichni s odpovídajícím univerzitním vzděláním a praxí s výukou daného jazyka.

Cena online výuky

Je 520,- Kč za jednu lekci. Platí se předem na domluvený počet lekcí, obvykle po blocích 10 vyučovacích hodin.