Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY ALBÁNŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

V únoru 2018 pro Vás otevíráme v naší jazykové škole další semestr kurzů. (Jejich rozvrhy jsou níže na stránce) Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky. Jako pokročilí i na konverzační úrovni ji můžete studovat s naší novou italskou lektorkou.

Výuka albánštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech. Výuka je nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích. Budete tak stále zapojeni do výuky a nové znalosti si hned budete moci ověřovat a upevňovat častými gramatickými cvičeními a procvičováním konverzačních témat s lektorkou i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH KURZŮ na daný semestr.

Samozřejmě můžete studovat i individuálně - pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů a nebo pokud tuto výuku upřednostňujete. Přečtěte si více o tom, jak je INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA organizována.
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.
V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ ALBÁNŠTINY V SEMESTRU

ALBÁNŠTINA - LETNÍ SEMESTR ÚNOR 2019- ČERVEN 2019 -

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. začátečníci pondělí 16.00-17.00 4.2.- 24.6. 20hod/90min 20 týdnů 5.000,-
mírně pokročilí poodle domluvy poodle domluvy poodle domluvy poodle domluvy poodle počtu studentů
Individuální podle domluvy KDYKOLIV KDYKOLIV poodle domluvy poodle počtu studentů
Albánština je jazyk, na jehož výuku se nehlásí mnoho zájemců. Od února se otevírá kurz pro začátečníky. Ostatní kurzy jsme schopni zajitit podle vašeho přání.Prosím, v přihlášce uvádějte své časové možnosti pro návštěvu kurzu.
Podle zájmu vám otevřeme kurzy i na vyšší úrovni znalostí až po konverzační.
Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky.
Individuální výuku nabízíme na všech úrovních.

ALBÁNŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
ONLINE podle domluvy KDYKOLIV KDYKOLIV 10/60 min 4.300,-
Individuální výuka on-line pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku - začít můžete kdykoliv (A ODKUDKOLIV!) v rozsahu a intenzitě podle vašich časových možností. Platí se po blocích minimálně 10 vyučovacích lekcí /60 minut.

ALBÁNIE A KOSOVO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy ?/ 60 min 520,- /60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce a turisty s hlubším zájmem nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací ALBÁNIE a KOSOVA pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v těcho zemich. Konzultace vám poskytnou naši lektoři, kteří tam často jezdí a znají dobře místní poměry.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektorky

Vyučovat Vás bude naše italská lektorka mluvící výborně česky která se albánštině věnuje na univerzitě nebo česká lektorka absolventka FF UF v Praze se stážemi na univerzitě v Prištině a Tiraně.

Učebnice

Pro začátečníky se používá český materiál, který si lektorka sama připravila.

Online výuka albánštiny

Jestliže nemůžete navštěvovat kurzy albánštiny v Praze, zvolte studium online. Internetový online kurz tohoto jazyka můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Tato forma výuky je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a trvalým připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali lektorku a pomůže Vám při především při fonetice. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Albánštinou se domluvíte v:

Albánii, Kosovu, příhraničních oblastech Makedonie, Řecka, národnostní menšině v Srbsku a často také na jihu Itálie. Celkem je to jazyk téměř 6 milionů lidí.

Další jazyky Balkánu,

které u nás můžete studovat: bosenštinu, srbštinu, bulharštinu, rumunštinu, chorvatštinu i řečtinu.