Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY FRANCOUZŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka francouzštiny v kurzech

Kurzy francouzštiny jsou nejčastěji pololetní v podzimním a jarním semestru s návazností v dalších semestrech. Nabízíme Vám její výuku především v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších , jak je to pro jazykovou výuku nejefektivnější. Každý studující se takto dostane k častému aktivními procvičení jazyka a dokonale se seznámí se všemi gramatickými jevy, procvičí výslovnost i běžnou konverzaci s lektory i ostatními studenty. To určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky a ve Francii se neztratíte.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr.

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ FRANCOUZŠTINY V TOMTO SEMESTRU

FRANCOUZŠTINA ZAČÁTEČNÍCI -ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1./začátečníci středa 18.30- 20.00 2.9.-20.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Rozvrh je naše nabídka a můžeme ho přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je prosím v přihlášce (den, časové rozmezí), abychom k nim mohli přihlédnout. Termín konání kurzů lze po vzájemné domluvě upravit.
Další kurzy upřesníme podle zájmu studentů.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

FRANCOUZŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí čtvrtek 16.30-18.00 3.9.-21.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
6.středně pokročilí středa 17.00-18.30 2.9.-20.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Termíny nabízíme jen orientačně a jsme je schopni přizpůsobit vašim požadavkům..

Prosím v přihlášce uvádějte své časové možnosti a úroveň svých znalostí francouzštiny..

Uváděné ceny platí pro kurz 4-7 studentů- ceny pro menší kurzy najdete pod odkazem CENY KURZŮ.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

FRANCOUZŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy podle domluvy kdykoliv bloky 10 hod / 60 minut 5200,-
Individuální výuka FRANCOUZŠTINY na všech úrovních znalostí od začátečníků po specializované konverzace s rodilými mluvčími pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Platí se opakovaně po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

FRANCOUZŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuální podle domluvy podle domluvy kdykoliv bloky 10 hodin / 60 minut 4.300,-
Individuální výuka FRANCOUZŠTINY online na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

FRANCOUZŠTINA - LITERATURA, UMĚNÍ, FILM , KULTURA

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
konverzace s rodilým mluvčím úterý 19.30-21.00 6.2. -26.6. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Konverzační kurz pro milovníky Francie a mnoha dalších francouzsky mluvících zemí na konverzační úrovni. Postupně se budete v kurzu věnovat všem oblastem francouzského života a umění.
Rozvrh kurzu lze upravit podle vašich časových možností.

FRANCIE - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznámka 5200,-Kč 60min
Pro podnikatele, zaměstnance firem i individuální cestovatele nabízíme kromě výuky jazyka také seznámení se s reáliemi, historií, společenským a kulturním prostředím Francie a všech francouzsky mluvících zemí.
Tyto znalosti jsou velkou výhodou při jednání s francouzskými obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.
Letní kurz
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
červenec-srpen pondělí-pátek odpoledne 18.00-19.30 90 minut 2300
Kurz bude přizpůsoben vašim termínům a možnostem, cena kurzu podle počtu přihlášených viz ceník, nabízíme též individuální výuku.

Lektoři

Učebnice

Francouzské "Panorama", "Le nouveau sans frontiéres", české "Francouzština pro samouky" aj. a mnoha dalších vlastních výukových materiálů lektorů.

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

Rádi Vás připravíme i na maturitní, mezinárodní (DELF, DALF) či státní jazykové zkoušky. Kurz francouzštiny může být zaměřen i na Vámi odborná témata (např. technická, lékařská apod.). Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni.

Firemní výuka francouzštiny

Je-li Vaším obchodním partnerem či klientem francouzská firma, Vaši zaměstnanci a spolupracovníci jistě ocení možnost zlepšit svou znalost francouzštiny a francouzských reálií. Firemní výuka francouzštiny může probíhat přímo na Vašem pracovišti anebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka přímo ve Vaší firmě závisí na konkrétní domluvě s Vámi, výhodou je především ušetřený čas spojený s dopravou do učeben jazykové školy. Budete-li se učit v plně vybavených učebnách naší školy nabízíme Vám zase klid a plné soustředění pouze na výuku francouzštiny. V obou případech si ale intenzitu a časový rozvrh určíte sami, výuka může probíhat v úrovních od začátečníků až po odborně zaměřenou konverzaci vedenou rodilým mluvčím. Přečtěte si více informací o našich FIREMNÍCH KURZECH .

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu a kvalifikovaní vyučující nejsou v dosahu nabízíme Vám výuku francouzštiny online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory, jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE Nemusíte se starat o dopravu za lektorem, nebo lektora za Vámi, stačí postit příslušný program v počítači, spojit se s lektorem a můžete začít další lekci francouzštiny.

Online výuka francouzštiny

Nemůžete pro velkou vzdálenost jezdit na jazykové kurzy do Prahy? Pusťte se do studia online. Výuka probíhá přímou komunikací s lektorem jako v jazykové škole s okamžitou zpětnou vazbou. Kurz francouzštiny po internetu lze začít v kteroukoliv dobu. Zároveň se nemusíte starat, kde bydlíte – učte se z Čech, Slovenska, Francie nebo odkudkoliv se světa. K výuce je nutné jen trvalé připojení k internetu, na počítači nainstalované volně dostupné programy, dále mikrofon, reproduktory a internetové připojení. Velkou výhodou jsou i kamery – nejsou však na Vaší straně nutností.

Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Stačí si v pohodlí domova zapnout počítač, spojit se s lektorem a jste na hodině francouzštiny.

Francie a francouzština

Řadíte se mezi četné milovníky Francie, její bohaté kultury, historie, literatury i vynikající kuchyně? Návštěva Paříže je skoro povinností, ale ať se vydáte kamkoliv, určitě se nespletete a nebudete litovat. Bretaň na západě, Provence a Azurové pobřeží, Pireneje, Alpy, málo obydlené francouzské centrální středohoří, a mnoho dalších míst, kam se budete chtít vracet. Pokud je Vaším snem naučit se či se zdokonalit v krásném a bohatém jazyce, kterým francouzština bezpochyby je, naše jazyková škola Vám pomůže splnit Vaše přání, jelikož nabízí skupinovou i individuální výuku francouzštiny.

O francouzštině

Ukázka textu

Il est arrivé une chose terrible a l’ école: Alceste a été renvoyé!
Ça s’est passé pendant la deuxieme récre du matin.
Nous étions tous la a jouer a la balle au chasseur, vous savez comment on y joue: celui qui a la balle, c’est le chasseur; alors, avec la balle il essaie de taper sur un copain et puis le copain pleure et devient chasseur a son tour.
Sempé-Goscinny - Les récrés du petit Nicolas

Francouzsky se domluvíte:

Alžír, Belgie, Francie, Francouzská Guyana, Kanada (Quebeck), Francouzská Polynesie, Lucembursko, Maroko, Monaco, Seychely, Švýcarsko, Tahiti a mnoho zemí Afriky.

Další románské jazyky,

které se u nás můžete naučit: italštinu, španělštinu, portugalštinu, brazilskou portugalštinu a samozřejmě latinu a mnoho dalších.

Česko - francouzská / francouzsko - česká konverzace

Francie - cíl Vašich cest za poznáním, na dovolenou nebo pracovních? Než ovládnete francouzštinu ve škole nebo v kurzech, naučte se pro začátek potřebné základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit Česko - francouzskou konverzaci, případně ji nakombinovat s některým z dalších 47 jazyků. Všechny jazyky lze vzájemně nakombinovat. Stánku s konverzacemi si můžete zobrazit na místě online ve Vašem tabletu nebo mobilním telefonu.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - FRANCOUZSKÁ KONVERZACE.

Další z mnoha možností jsou například jazyky středomoří - ČESKO - ŠPANĚLSKÁ KONVERZACE, ČESKO - ITALSKÁ KONVERZACE pro cestu na dovolenou - stačí si vybrat potřebný jazyk.