Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY JAPONŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka japonštiny v kurzech

Výuka japonštiny probíhá v malých kroužcích 4 - 7 studentů a často menších nejčastěji v pololetních semestrech nebo individuálně. Pro efektivní studium jazyků je nejvýhodnější studovat v malých kroužcích, kdy se každý studující často dostane k procvičení jazyka a dokonale se seznámí se všemi jeho rozmanitostmi. Rovněž je zajištěna i stálá konverzace mezi lektory a studenty. Díky naši výborné lektorce Vám můžeme nabídnout a zaručit vysokou úroveň kurzů nejen pro začátečníky, ale i pokročilé na různém stupni znalosti tohoto jazyka. Přečtěte si podrobně o skupinových kurzech a podívejte se na ROZVRH KURZŮ JAPONŠTINY pro začátečníky i pokročilé.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku upřednostňujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK. Takto studovat můžete začít kdykoliv.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ JAPONŠTINY V TOMTO SEMESTRU

JAPONŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. - začátečníci úterý 17.00-18.30 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1. - začátečníci středa 19.05-20.35 2.9.-20.1. 20 hod/90 min 20 týdnů 5000,-Kč
1. - začátečníci sobota 10.00-11.30 5.9.-23.9. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Nabízený rozvrh můžeme případně přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce. Další kurzy vypíšeme podle zájmu vás studentů.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.
Víkendový kurz japonštiny je určen pro ty z vás, kteří nemůžete chodit ve všední dny. Může být i 1x za dva týdny 4 vyučovací hodiny.

JAPONŠTNA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
3. - mírně pokročilí čvtrtek 16.30-17.30 3.9.-21.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
5. - středně pokročilí středa 17.00-18.30 2.9.-20.1. 20 hod/90 min 20 týdnů 5000,-Kč

Kurzy japonštiny pro pokročilé jsou kurzy pokračující z předchozích semestrů a můžete se do nich po konzultaci s lektory zařadit.
Časy konání kurzů lze po vzájemné domluvě upravit.
Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kurzů naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

JAPONŠTNA INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy kdykoliv kdykoliv bloky 10hod/60min 5.200,-
Individuální výuka JAPONŠTINY na všech úrovních znalostí pro ty, kteří nemohou docházet na pravidelnou výuku, nebo preferují individuální výuku. Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

JAPONŠTNA ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy KDYKOLIV KDYKOLIV 10hod/60min 4.300,-
Individuální výuka JAPONŠTINY ON LINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.

JAPONSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy KDYKOLIV KDYKOLIV ? /po 60 minutách 520,-Kč / 60min
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance i individuální zájemce nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Japonska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání a cestování v této zemi.Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektoři

Česká lektorka s odpovídajícím univerzitním vzděláním - FF UK v Praze.

Učebnice

Japonské učebnice "Minna no Nihongo" nebo "Total japanese" - učebnice na základě angličtiny. Lektorka vyučuje na základě těchto učebnic a používá mnoho vlastních doplňujících materiálů pro zvládnutí fonetiky, japonských znaků, gramatiky, slovní zásoby a především praktického jazyka.

Učebnice japonstiny

Firemní výuka japonštiny

Spolupracujete nebo obchodujete s Japonskem a japonskými firmami? Nebo je japonská firma Vaším partnerskou společností? Znalost jazyka dané země je pak samozřejmě výraznou výhodou při všech jednáních oficiálních i následných přátelských setkáních. Výuka japonštiny ve firmě se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků a můžeme ji přizpůsobit podle oboru činnosti. Výuka může být na pracovišti a nemusíte se starat o dopravu do učebny v jazykové škole nebo můžete využít našich vybavených učeben a výuku absolvovat u nás klidných uzavřených prostorech s veškerým zázemím v centru Prahy. Přečtěte si podrobněji o firemních kurzech.

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance také nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací a vývojem Japonska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání nebo obchodování.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce - nemusíte ztrácet čas cestou do školy - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete začít další lekcí.

Online výuka japonštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat pravidelné jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz můžete zahájit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv z naší republiky nebo už z Japonska. Výuka japonštiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Výhodou je i webová kamera, abyste nejen lépe poznali svého vyučujícího ale především Vám vizuální kontakt pomůže při výuce jazyka jako v učebně. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít... Ušetříte tak mnoho času i cestovních nákladů.

Ukázka textu

- nutná podpora japonštiny ve Vašem PC.

龜が本当に
奇妙な動物で、鯨ほどまれではありません。象も
面白いだな。

Japonsky se domluvíte:

v Japonsku a v japonských komunitách po celém světě - zhruba 130 milionů obyvatel

Další jazyky východní Asie,

které se u nás můžete naučit: čínštinu, korejštinu, indonéštinu, hindštinu a mnoho dalších celého světa.

Česko - japonská / japonsko - česká konverzace

Odjíždíte na služební nebo soukromou návštěvu Japonska nebo se máte setkat s japonskými kolegy při pracovních schůzkách. A rádi byste prohodili pár slov v japonštině ještě před tím, než se jí začnete systematicky studovat? Naučte se některé základní fráze na námi připravených internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - japonskou konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků, které lze vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - JAPONSKÉ KONVERZACE a vyrazit na cesty.