Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY SLOVENŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky. Jako pokročilí i na konverzační úrovni můžete slovenštinu zdokonalovat s některou z našich slovenských lektorek. Její výuku nabízíme i Vašim zahraničním známým nebo pracovním kolegům, kteří ji potřebují ovládat.

Výuka slovenštiny v kurzech

Její výuka bude pravděpodobně ve velmi malých kroužcích v pololetních semestrech a především individuálním způsobem. Přece jen o tento jazyk není takový zájem - mnoho z nás slovenštině běžně rozumí. Výhodou pak je, že můžete postupovat ve studiu velmi rychle. Je tím zajištěno časté procvičování všech nových znalostí, odlišnáých slovíček i gramatických jevů a především stálá konverzace s lektorkou a případně i dalšími studenty. Díky výborným lektorkám Vám můžeme nabídnout a zaručit vysokou úroveň kurzů nejen pro začátečníky, ale i pokročilé na různém stupni znalosti tohoto jazyka.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.
V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ SLOVENŠTINY V SEMESTRU

SLOVENŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1./začátečníci podle domluvy * podle domluvy září - únor 20 hod/ 90 min 20 týdnů 5000,-Kč
SLOVENŠTINU VYUČUJEME I NA ZÁKLADĚ ANGLIČTINY, ČÍNŠTINY, FRANCOUZŠTINY, NĚMČINY NEBO SRBŠTINY.
* Rozvrh můžeme přizpůsobit vašim časovým možnostem - uvádějte je, prosím, v přihlášce, abychom k nim mohli přihlédnout.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ. Slovenština se vyučuje většinou v menších skupinách.

SLOVENŠTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2.a další úrovně podle domluvy * podle domluvy září - únor 20 hod/ 90 min 20 týdnů 5000,-Kč
Protože se jedná o jazyk, na jehož výuku se hlásí málo zájemců, nenabízíme den a čas výuky. Rozvrh a úroveň pokročilosti kurzu jsme schopni přizpůsobit konkrétním požadavkům. Prosím, v přihlášce uvádějte své časové možnosti pro návštěvu kurzu a úroveň svých znalostí slovenštiny.
Můžeme vám přizpůsobit délku semestru, délku hodiny a podle toho i cenu kurzu. Uváděné ceny platí pro kurz 4-7 studentů a 4O hodin výuky. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky.

SLOVENŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 5200,-
Individuální výuka SLOVENŠTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.
Platí se po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut.

SLOVENŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 5200
Individuální výuka SLOVENŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností. Stačí vám připojení k internetu a můžete začít ihned.

Lektorky

Vyučovat Vás bude jedna z našicich slovenských lektorek - všechny s příslušným univerzitním vzděláním. Vaše zahraniční kolegy mohou vyučovat na základě angličtiny nebo dalších jazyků.

Učebnice

Učit se budete podle slovenské učebnice KRÍŽOM KRÁŽOM podle úrovně Vašich znalostí.

Učebnice slovenštiny

Online výuka slovenštiny

Jestliže nemůžete navštěvovat kurzy slovenštiny v Praze, zvolte studium online. Tento typ studia můžete stejně jako individuální výuku začít kdykolv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i zahraničí. Tato forma výuky je podmíněna pouze počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a trvalým připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali lektorku a pomůže Vám při především při fonetice. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Ukázka textu

Svadby, krsty detí aj lodí, tajné stretnutia milencov, automobilové preteky, orgie, obchody všetkého druhu - tam všade do čaší na stopkách, bakelitových pohárikov aj pupkov zhýralcov prúdi šteklivý mok. Ako pri všetkých dobrých veciach v živote, aj prvé ochutnanie lahodného šampanského zvykne sprevádzať horké sklamanie. Ak nováčik doteraz pil len osladené sýtené pavína falošne nazývané šampanským a pred ochutnaním toho ozajstného zlupol dobre pocukrený zákusok, vyvážená suchá chuť a korenistá aróma sa mu zarežú do jazyka ako britva. Ani nezacíti, že práve ochutnal najtemperamentnejšie z vín na tejto planéte, vynález poloslepého mnícha od benediktínov - šampanské. Dom Pérignon objavil zlatonosnú silu bubliniek okolo 4. augusta 1693, pred 310 rokmi.

Slovensky se domluvíte

Na Slovensku, většinou bez problému v ČR a příhraničních oblastech ve slovenských menšinách.

Další slovanské jazyky

které u nás můžete studovat: bosenštinu, srbštinu, bulharštinu, ruštinu, chorvatštinu i češtinu.