Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Dana Čepková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY MONGOLŠTINY - výuka, informace a podrobnosti

Výuka mongolštiny v kurzech

Výuka mongolštiny probíhá ve velmi malých kroužcích v pololetních semestrech a především individuálním způsobem. Přece jen o tento jazyk takový zájem. Výhodou pak je, že můžete postupovat ve studiu velmi rychle. Je tím zajištěno časté procvičování všech nových znalostí, slovíček, gramatických jevů a především stálá konverzace s lektorkou a dalšími studenty. Díky výborné lektorce Vám můžeme nabídnout a zaručit vysokou úroveň kurzů nejen pro začátečníky, ale i pokročilé na různém stupni znalosti tohoto jazyka. Přečtěte si podrobně o skupinových kurzech a podívejte se na ROZVRH KURZŮ MONGOLŠTINY pro začátečníky a v případě zájmu i pokročilé.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku upřednostňujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK. Takto studovat můžete začít kdykoliv.

V případě zájmu můžete hned poslat přihlášku, nebo nám zavolejte.

ROZVRH KURZŮ MONGOLŠTINY V TOMTO SEMESTRU

MONGOLŠTINA ZAČÁTEČNÍCI - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2016- ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1.- začátečníci podle dohody podle dohody září-únor 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
1.- začátečníci podle dohody podle dohody říjen-únor 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
Protože se jedná o jazyk, na jehož výuku se hlásí velmi málo zájemců,termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými. Své časové možnosti uvádějte prosím v přihlášce.

Uváděné ceny platí pro kroužek 4-7 studentů. Nejpravděpodobněji však budete studovat v menším kroužku- přehled cen menších kroužků naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

MONGOLŠTINA POKROČILÍ - PODZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2016- ÚNOR 2017

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
pokročilí podle dohody podle dohody září-únor 40hod/45min 20 týdnů 4.450,-
pokročilí podle dohody podle dohody říjen-únor 34hod/45min 17 týdnů 3.890,-
Protože se jedná o jazyk, na jehož výuku se hlásí velmi málo zájemců,termín kurzu stanovíme po dohodě s přihlášenými. Své časové možnosti uvádějte prosím v přihlášce.

Pro zařazení do do příslušného kroužku uvádějte prosím také svou dosavaní úroveň znalostí mongolštiny.

Ceny platí pro kroužek 4-7 studentů - přehled cen menších kroužků naleznete na odkazu CENY KURZŮ.

MONGOLŠTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod / 60 min 4.650,-
Individuální výuka MONGOLŠTINY na všech úrovních znalostí pro Vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Začít můžete kdykoliv.
Platí se po blocích 10 lekci 60 nebo 90 minut.

MONGOLŠTINA - ONLINE

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 / 60 min 4.100,-
Individuální výuka MONGOLŠTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro Vás, kdo nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle Vašich časových možností.
Stačí Vám připojení k internetu a můžete začít kdykoliv.

MONGOLSKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
podle domluvy podle domluvy podle domluvy podle domluvy 1/60 min viz poznamka 465,-Kč 60min
Pro firmy, jejich zaměstnance a podnikatele i individuální zájemce a cestovatele nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení se se současností, reáliemi, historií a kulturním prostředím této země. Tyto znalosti Vám mohou pomoci při jednání s obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme Vaši potřebám. Přednášející je náše česká lektorka s výborným přehledem o dění v Mongolsku.

Lektoři

České lektorky s odpovídajícím univerzitním vzděláním na FF UK v Praze, které do Mongolska a na tamní univerzitu často jezdí a jsou tak s Mongolskem a mongolštinou stále v kontaktu.

Učebnice

Lektorky používají ruské učebnice (české zatím nejsou k dispozici) a především vlastní učební materiály.

Firemní výuka mongolštiny

Spolupracujete nebo rozšiřujete své firemní aktivity do Mongolska? Znalost jazyka této země je pak samozřejmě výraznou výhodou při všech jednáních oficiálních i následných přátelských setkáních. Výuka mongolštiny ve firmě se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků a můžeme ji přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Výuka může být na pracovišti a nemusíte tak se starat o dopravu do učebny v jazykové škole nebo naopak můžete využít našich vybavených učeben a výuku absolvovat u nás v klidných uzavřených prostorech s veškerým zázemím v centru Prahy. Přečtěte si podrobněji o firemních kurzech.

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance také nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a vývojem Mongolska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání nebo obchodování.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce - nemusíte ztrácet čas cestou do školy - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete začít další lekcí.

Online výuka mongolštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz mongolštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv - třeba už z Mongolska. Výuka mongolštiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Výhodou je i webová kamera, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít... Ušetříte tak mnoho času i cestovních nákladů.

Mongolsko a mongolština

Jste rádi na svých cestách po světě sami? Mongolsko je zemí, kde můžete cestovat dlouho liduprázdnými kraji, zelenou stepí, vyjet si do rozlehlé pouště Gobi nebo se vydat do horských pásem Altaje. Poznáte také naprosto jiný životní styl.

K bližšímu seznámení se s ním Vám nepochybně pomůže alespoň základní znalost jazyka. Bez ní se možná obejdete v hlavním městě Ulánbátaru, v odlehlých oblastech ale už jen velmi těžko. Jestliže v Mongolsku budete pobývat delší dobu, můžete se předem mongolštině naučit v Jazykové škole Mgr. Dany Čepkové Praha v Hybernské ulici 22. Specializuje se na méně obvyklé jazyky včetně mongolštiny. Nabízíme Vám kurzy v malých kroužcích a individuální výuku pro začátečníky i pokročilé. Kurzy jsou obvykle v pololetních semestrech od září do února a od února do června. Ale jestliže se přihlásíte jako uzavřený kroužek, můžete začít po domluvě kdykoliv. Stejně tak, pokud budete chtít studovat individuálně.

Mongolsky se domluvíte:

V Mongolsku, Rusku a Číně - v těchto státech v oblastech s Mongolskem sousedících. Mongolštinou hovoří asi 6 milionů mluvčích.

Další méně obvyklé jazyky,

které se v naší jazykové škole můžete naučit: čínštinu, hindština, indonéštinu, bengálštinu, brazilskou portugalštinu a mnoho dalších.

Česko - mongolská / mongolsko - česká konverzace

Vydáváte se do dalekého Mongolska za poznáním nebo pracovně? Naučte se potřebné základní fráze na internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - mongolskou konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků, které lze vzájemně libovolně nakombinovat.