Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

Kurzy angličtiny

Angličtinu vyučujeme především ve firmách. V jazykové škole angličtinu vyučujeme především jako individuální nebo pokud se přihlásíte jako "uzavřený kroužek". Výuku můžete začít kdykoliv v průběhu semestru v rozsahu a intenzitě podle Vašich potřeb a časových možností. Zajistíme Vám přípravu na různé zkoušky z anglického jazyka - FCE, CAE.

Výuka angličtiny v kurzech

Nabízíme Vám výuku v pravidelných pololetních semestrech, kdy je výuka nejčastěji 1x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr. Jako pokročilí se můžete případně do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru. Platit budete jen příslušnou část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy třeba před studijním výjezdem jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

ROZVRH KURZŮ ANGLIČTINY V SEMESTRU

ANGLIČTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 5200,-
Naše škola není primárně zaměřena na výuku angličtiny. Nabízíme spíše individuální výuku ANGLIČTINY na všech úrovních znalostí i s odborným zaměřením pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Platí se po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut dlouhých.

ANGLIČTINA - ONLINE INDIVIDUÁLNĚ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy bloky 10hod/60min 4.300,-
Individuální výuka ANGLIČTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kdo nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle vašich časových možností.

angličtina -skype pro děti

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
letní dle dohody odpoledne dle dohody 60 minut 430 Kč
Velmi efektivní výuka angličtiny pro děti s výbornou lektorkou žijící ve Velké Británii
LETNÍ VÝUKA PRO DĚTI
Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
léto přelom červenec/srpen pondělí-pátek 9.00-12.00 30.7.-4.8. 60 minut 6500,-Kč
srpen pondělí-pátek 9.00-12.00 20.8.-24.8. 60minut 6500,-Kč
19.7.-2.8. 2020 pondělí-pátek 17.00-20.00 19.7. - 2.8. 2020 3 x 60 minut 7050,-Kč
Výuka bude zaměřena na děti s menší či větší vstupní znalostí jazyka.
Zaměříme výuku na origami a na safari
Kurz od pondělí do pátku: zaměřen na intenzívní komunikaci v angličtině

Lektoři

Učebnice

Firemní výuka angličtiny

Znalost angličtiny je dnes téměř normou pro všechna jednání se zahraničními firmami. Nabízíme Vám tedy její výuku, už nejen za základní úrovni, ale především jako konverační pro rozvíjení odborné terminoligie v mnoha oborech. Nabízíme Vám její výuku buď přímo na vašem pracovišti nebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka na pracovišti závisí na konkrétní dohodě s Vámi, v tom případě vám odpadne čas na dopravu do učeben jazykové školy. V našich učebnách Vám nabízíme zase klid a soustředění pouze na výuku. Intenzitu výuky si určujete sami a zajistíme Vám ji od začátečníků po konverzaci. Podrobně o firemních kurzech

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám její výuku online - na dálku. Jedná se opět především o odbornou angličtinu a konverační úroveň. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE

Online výuka angličtiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, nebo ve Vaší blízkosti není odborně kvalifikovaný lektor na patřičné úrovni - zvolte studium online. Internetový kurz anličtiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

O angličtině

Ukázka textu

‘And so they’ve killed our Ferdinand, said the charwoman to Mr Švejk, who had left military service years before, after having been finally certified by an army medical board as an imbecile, and now lived by selling dogs — ugly, mongrel monstrosities whose pedigrees he forged. Apart from this occupation he suffered from rheumatism and was at this very moment rubbing his knees with Elliman’s embrocation.
J.Hašek Osudy dobého vojáka Švejka za světové války

Anglicky se domluvíte:

Antigua, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Diego Garcia, Dominica, Filipiny, Grenada, Guam (USA),Guayna, Hawai, Indie, Jamaica, Kanada, Kiribati, Liberie, Micronesie, Midway, Nový Zéland, Palau, Skotsko, St. Lucia, Trinidad & Tobago, Tuvalu, USA, Velká Británie, Wales a vice nebo méně po celém světě.

Česko - anglická / anglicko - česká konverzace