Jazykové kurzy
Firemní výuka
Individuální výuka
On-line výuka
Kontakt
Logo jazykové školy Jazyková škola, Mgr. Hana Jirásková
JAZYKOVÁ ŠKOLA SPECIALIZOVANÁ NA “OSTATNÍ” JAZYKY
Phrasebook as PDF Jazyková škola na Facebooku

KURZY TUREČTINY - výuka, informace a podrobnosti

V Pro nové studenty je připravena výuka v kurzech pro začátečníky a 2., 4., 6. semestrem pokračují středně pokročilí, pokročilí a také konverzační kroužek. Podle zájmu Vás studentů budou otevřeny další kroužky pro středně pokročilé i pokročilé a konverzace s rodilou mluvčí. Do kroužků se můžete přidat podle úrovně Vašich znalostí po konzultaci s lektory přidat.

Výuka turečtiny v kurzech

Výuka turečtiny je možná v malých kroužcích nejčastěji v pololetních semestrech nebo individuálně. Pro lepší studium jazyka je výhodnější vytvořit menší počet lidí ve skupince u nás 4 - 7 studentů. Takto se každý studující více dostane k procvičení jazyka a dokonale se seznámí s každou záludností. Rovněž je zajištěna i frekventovaná konverzace mezi lektory a studenty. Díky našim výborným lektorkám Vám můžeme nabídnout a zaručit nejlepší a nejkomplexnější výuku turečtiny v ČR. Podrobně o skupinových kurzech

ROZVRH KURZŮ TUREČTINY pro začátečníky i pokročilé. Jako pokročilí se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK. Takto studovat můžete začít kdykoliv.

ROZVRH KURZŮ TUREČTINY V SEMESTRU

TUREČTINA ZAČÁTEČNÍCI - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
1. začátečníci pondělí 12.30.-14.00 7.9.- 25.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
1.začátečníci čtvrtek 16.30-18.00 3.9.-21.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Termín můžeme přizpůsobit vašim požadavkům. Uvádějte je, prosím, v přihlášce.
V případě většího zájmu pro vás připravíme další kurzy. Termín kurzů lze podle možností studentů ještě případně upravit.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů a v menším kurzu jsou ceny o něco vyšší - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.

TUREČTINA POKROČILÍ - ZIMNÍ SEMESTR ZÁŘÍ 2020 - ÚNOR 2021

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
2. mírně pokročilí úterý 17.30-19.00 1.9.-19.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
3. mírně pokročilí čtvrtek 18.00-19.30 3.9.-21.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
5. pokročilí úterý 19.05-20.35 1.9.-19.1. 20hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
9. pokročilí / konverzace** čtvrtek 18.30-20.00 3.9.-21.1. 20 hod/90min 20 týdnů 5000,-Kč
Kurzy turečtiny pro pokročilé pokračují z minulých semestrů a lze se do nich po konzultaci s lektorem zařadit.
V případě zájmu vám zajistíme i další úrovně znalostí.
Ceny platí pro kurz 4-7 studentů - přehled všech cen na odkazu CENY KURZŮ.

TUREČTINA - INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 hodin / 60 min 5200,-
Individuální výuka TUREČTINY na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na pravidelnou výuku, nebo preferujete individuální výuku. Platí se opakovaně po blocích 10 lekcí 60 nebo 90 minut.
Rozsah, intenzitu i délku výuky lze domluvit individuálně, podle vašich potřeb a časových možností.

TUREČTINA - ONLINE INDIVIDUÁLNÍ

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Všechny úrovně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 10 hodin / 60 min 4.100,-
Individuální výuka TUREČTINY ONLINE na všech úrovních znalostí pro vás, kteří nemůžete docházet na výuku do jazykové školy - studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv z ČR, Slovenska i celého světa v rozsahu a intenzitě podle svých časových možností.
Rozsah, intenzitu i délku výuky lze domluvit individuálně, podle konkrétních potřeb a časových možností.

TURECKO - SEZNÁMENÍ SE S KULTURNÍM PROSTŘEDÍM

Semestr den výuky čas výuky od - do hodina
Individuálně podle domluvy podle domluvy podle domluvy 60 min -viz poznámka 520,-Kč / 60min
Pro podnikatele, zaměstnance firem a individuální cestovatele nabízíme stručný úvod do jazyka a seznámení s historií, kulturním prostředím a reáliemi Turecka. Tyto znalosti můžete využít a jsou velkou výhodou při jednání s tureckými obchodními partnery i všech ostatních aktivitách.
Rozsah těchto konzultací si můžete domluvit a vždy je přizpůsobíme vašim potřebám.

Lektorka

Všichni lektoři mají odpovídající vzdělání.

Učebnice

Vyučující používají turecké učebnice - některé na základě angličtiny - YABANCI DİLİM TÜRKÇE, HİTİT, TÜRKÇE ÖĞRENELİM případně i další. (Poskytneme Vám svázané učební materiály.) K výuce používají lektoři také mnoha vlastních materiálů pro zvládnutí slovní zásoby, procvičování gramatických a konverzačních dovedností.

Firemní výuka turečtiny

Náleží mezi vaše firemní partnery velmi rychle se rozvíjející se Turecko? Nebo se řadíte se k firmám se zahraniční účastí a Turecko je vaší partnerskou zemí? Přemýšlíte o tom, jak by výuka turečtiny pro firmy pomohla vašim zaměstnancům? Její znalost určitě velmi pomůže Vašim obchodním vztahům.

Výuka turečtiny ve firmě se odvíjí podle konkrétních požadavků. Nemusíte se starat o dopravu do učebny v jazykové škole, protože lektoři rádi zajdou k vám v domluvený čas. A pokud budete docházet do naší jazykové školy, čekají na Vás pro jazykovou výuku vybavené učebny - jedna vybavena přímo jako "turecká" Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Turecka pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce

Online výuka turečtiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz turečtiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka turečtiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít...

Turecko a turečtina

Nedávný výjezd do Turecka Vás naprosto dostal a Turecko se vám stalo tak oblíbeným, že se chcete pustit do učení jazyka této země? Nebo jste se tam seznámili s někým, kvůli komu se chcete turecky domluvit? Jaková škola Mgr. Dana Čepková - Praze 1 v Hybernské ulici, se stane favoritkou ke splnění tužeb, protože Vás tady očekává výuka nejen turečtiny ale i dalších 35 jazyků pro úplné začátečníky i pokročilé na mnoha úrovních znalostí. Začínající se pouští do kurzu turečtiny v daném termínu, pokročilí se mohou přidat na začátku semestru i během probíhajících lekcí podle potřeby.

O turečtině

Ukázka textu

Bodrumlu Bir Balıkçı Gözüyle

Herkes aynı şeyi söylüyor. Turizmi yararlı ve kurtarıcı bir şeymiş gibi gösteriyorlar. Turizmin zararlarını hiç, ama hiç düşünmüyorlar. Bence her şeyden önce çevreyi düşünmek, çevreyi korumak gerekir. Ben bir balıkçıyım, bazen teknemle turistleri gezdiriyorum ve biliyorum ki onlar; "Çevre betonlaşmamalı, denizler kirlenmemeli, ormanlar yok edilmemeli." diye düşünüyorlar. Bence doğal güzellikleri, tarihî yerleri korumalı ve kültürel değerlerimizi kaybetmemeliyiz. Çevre ve turizm birbirini tamamlamalı, ancak bunların yanı sıra yerli halkı da unutmamak gerekir. Her otele büyük araziler ve özel plajlar verilirse biz nerede oturacak, nerede denize gireceğiz?

Turecky se domluvíte:

v Turecku, turecké části Kypru a v tureckých menšinách v Bulharsku a s Tureckem sousedících zemích i jinde v Evropě

Další jazyky Balkánu, blízkého a středního východu,

které u nás můžete studovat: řečtina, hebrejština, bulharština ,perštinu a arabštinu.

Česko - turecká / turecko - česká konverzace

Jedete na dovolenou nebo služební cestu do Turecka a ještě neumíte ani základy a chcete si přesto zkusit něco nakoupit nebo jen promluvit. Naučte se potřebné základní fráze na internetových stránkách, kde můžete sami online sestavit česko - tureckou konverzaci , případně vybrat některý z dalších 47 jazyků. Ty lze vzájemně libovolně nakombinovat.

Můžete si také přímo ze stránek volně vytisknout (formát PDF) a složit sešitek této ČESKO - TURECKÁ KONVERZACE a vyrazit na cesty. S konverzací nám pomohly a do turečtiny ji přeložily naše lektorky.